Hotel Isis Thalasso & Spa

  Tunisko, Djerba, Midoun

3/5

ISIS THALASSO & SPA

    Tunisko, Djerba, Midoun
Číslo zájezdu: 1 619 748
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel se nachází v zahradě, 5 km od centra města Midoun a 15 km od Houmt Souku. Vzdálenost od letiště 25 km.

Vybavení Hotelu

Hotelový komplex klubového charakteru složený z centrální budovy a bungalovů. Hostům je k dispozici hotelová hala s recepcí, směnárna, trezor (za poplatek), restaurace, á la carte restaurace, lobby bar, snack bar, bar na pláži, maurská kavárna, obchod, kadeřnictví, konferenční sál, diskotéka, wellness centrum, Wi-Fi internetové připojení.

Vybavení pokoje

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, fénem, TV se sat. příjmem, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Pláž & plážový servis

Hotelová písečná pláž leží 200 m od hotelu.

Sport & Fitness

Venkovní bazén, dětský bazén, krytý bazén, dětské hřiště, tenis, wellness centrum, aerobik, vodní gymnastika, lukostřelba, volejbal, basketbal, minigolf, billiard, posilovna, miniklub pro děti, animační programy pro děti a dospělé. Nedaleko hotelu je golfové hřiště a kasino.

Stravování

All inclusive a zahrnuje:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby, odpolední lehké občerstvení (zákusek), 10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v barech a restauracích dle jejich otevírací doby, bar na pláži (10:00 - 17:00 pouze voda a nápoje místní výroby z postmixu - cola, fanta); dále tenis (osvětlení a vybavení za poplatek), volejbal, basketbal, vodní gymnastika, animační programy pro děti a dospělé, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži.

Základní cena zahrnuje

Zpáteční letenku, transfery, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, zákonné pojištění CK, povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxu včetně palivového příplatku).

Základní cena nezahrnuje

Doporučené komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a připojištění storna zájezdu.
- povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ReadyGo, IČ: 24715034. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: ISIS THALASSO & SPA ****
  • Lokalita dle CK: Djerba
  • Místo dle CK: Djerba

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Isis Thalasso & Spa ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 619 748
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

24. nejlepší hotel v destinaci Djerba

3/ 5 14 recenzí


Marek červenec 2019
Spokojenost. Dovolená na 100%. Počasí vždy nádherné, personal a služby vynikající. Jen se musí na pláž jít cca 650 metru k moři. Ale je možnost... celá recenze


No stress červen 2019
Shrnutí pobytu. Ubytování se nám velmi líbilo, bylo to něco nového oproti hotelu, stavování dostačující, dalo se různě kombinovat, sladkosti jako ... celá recenze


Andrea červenec 2015
Djerba hotel isis thalasso&spa. Náš celkový názor.... ... celá recenze

Lokalita

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

ISIS THALASSO & SPA
    Tunisko, Djerba, Midoun

Původní cena
19 990 Kč/os

Cena
12 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 619 748

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč