100 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu John & Joyce ***

Toužíte po klidné dovolené a zároveň si chcete vychutnat prázdninovou atmosféru? Pak je tento příjemný, menší a neformální hotel určen právě Vám. Letovisko Kalamaki Vám nabízí řadu příležitostí k zábavě, taverny a bary k večernímu posezení.

Poloha

Tento oblíbený hotel se nachází v prázdninovém letovisku Kalamaki. Do centra letoviska Kalamaki, kde naleznete množství různých taveren, obchůdků a barů, je to cca 700 m. Autobusové spojení je zajištěno do hlavního města ostrova, zastávka autobusu se nachází cca 600 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 5 km.

Popis

Příjemný, menší a neformální hotel s přátelskou atmosférou je vhodný zejména pro páry, které hledají klidné prostředí. Patří k nejoblíbenějším mezi našimi klienty. V hotelu se nachází recepce, TV koutek, restaurace a snack bar. Odpočívat můžete u pěkného bazénu se sluneční terasou, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Pokoje

Pěkně a účelně zařízené pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC a balkon. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici na recepci (za poplatek cca 1 EUR/den). Některé dvoulůžkové a třílůžkové pokoje mají možnost klimatizace (za poplatek 6 EUR/den), v ostatních pokojích si lze zapůjčit ventilátor (za poplatek cca 10 EUR/ týden).

Sport a zábava

Pro děti je zde hřiště a dětský bazén. Pláž v Kalamaki je oblastí, ve které hnízdí želvy Caretta-Caretta, proto se zde nesmí provozovat motorizované vodní sporty. Můžete si však zapůjčit šlapadla nebo kánoe. Letovisko Kalamaki vám nabízí řadu příležitostí k zábavě. Naleznete zde spoustu taveren a barů k večernímu posezení. V Kalamaki se také nachází minigolfové hřiště. Oblíbené rušnější letovisko Laganas s řadou obchůdků, restaurací, taveren a barů je vzdáleno cca 5 km od hotelu.

Stravování

Snídaně nebo možnost polopenze (kontinentální snídaně formou bufetu, večeře servírované menu - předkrm, hlavní jídlo a dezert nebo ovoce).

Pláž

Pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky jsou za poplatek) se nachází cca 100 m od hotelu.

Internet

Hotel nabízí Wi-Fi připojení na recepci zdarma.

Slevy pro Vás
SLEVA ZA VČASNOU REZERVACI na dospělé osoby:

- do 15. 1. ušetříte 15 %
- do 15. 2. ušetříte 12 %
- do 15. 3. ušetříte 10 %
- do 30. 4. ušetříte 7 %

ZDE UŠETŘÍTE AŽ 8 157 Kč/dosp. osoby

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Zakynthos