Jufa Sporthotel Wangen

  Německo, Bádensko-Württembersko, Wangen im Allgäu

JUFA HOTEL WANGEN

    Německo, Allgäu, Bádensko-Württembersko, Wangen im Allgäu
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, fén, sejf, Wi-Fi. 1 - lůžkové pokoje na ověření za příplatek. Pokoje s balkonem k dispozici bez poplatku (pouze jako nezávazné přání klienta).

DALŠÍ SLUŽBY

župan za poplatek Dětská postýlka: zdarma (bez poplatku, dle dostupnosti)

DÍTĚ

Až 2 děti do 3,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob. V případě 1 dospělého + dítěte na pokoji dospělý platí příplatek za 1/1 pokoj a dítě dětskou cenu.

KOUPÁNÍ

letní koupaliště STEFANSHÖHE (cca 1,5 km), v okolí plno jezer ke koupání Röhrenmoos, Blausee, Neuravensburger Weiher

PARKOVÁNÍ

zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM

10 Eur/den (bez krmení)

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 16:00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den příjezdu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

ZVÝHODNĚNÝ POBYT KOUSEK OD BODAMSKÉHO JEZERA (5 dní / 4 noci, nástup NEDĚLE) - 4x ubytování se slevou 4=3 - 4x polopenze - snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu (polévka, hlavní jídlo vč. vegetariánského, saláty a dezerty vč. ovoce. Při nízké obsazenosti večeře formou menu. - k večeři denně jeden nápoj zdarma (pivo 0,3 l nebo víno 0,25 l nebo vinný střik 0,2 l nebo nealko 0,3 l) - používání sauny a odpočinkové místnosti - fitness - Wi-Fi - parkování

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

POBYT KOUSEK OD BODAMSKÉHO JEZERA - ubytování s polopenzí - snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu (polévka, hlavní jídlo vč. vegetariánského, saláty a dezerty vč. ovoce. Při nízké obsazenosti večeře formou menu. - k večeři denně jeden nápoj zdarma (pivo 0,3 l nebo víno 0,25 l nebo vinný střik 0,2 l nebo nealko 0,3 l) - používání sauny a odpočinkové místnosti - fitness - Wi-Fi - parkování

CELKOVÁ KAPACITA

56 pokojů

REKREAČNÍ POPLATEK

1,6 Eur / osoba od 18 let / den

AKČNÍ NABÍDKA

BODAMSKÉ JEZERO (25 km) - ZVÝHODNĚNÉ POBYTY se slevou 4=3 (nástup NE)

VYBAVENÍ

Sky sport bar, recepce, restaurace, tenisová hala a tenisové hřiště, kryté fotbalové hřiště s umělým trávníkem vhodné i pro turnaje (50 x 34 m), sportovní hala s umělým trávníkem (33 x 18 m), víceúčelová místnost (12 x 7 m, např. na gymnastiku, bojové sporty apod.), fitness, společenská místnost, sauna, Wi-Fi, parkoviště. Krásný a velkoryse založený park se starými platany a květinovými záhony navozuje klidnou a tichou náladu. Idylická venkovní terasa a slunečné balkony Vám poskytnout hledaný odpočinek.

POLOHA

JUFA Hotel Wangen Sport-Resort***s leží ve městě Wangen, cca. 15 minut pěšky od centra města, které je známé velkým počtem historicky chráněných budov. Hotel se nachází v oblasti, kde se setkávají hranice Německa, Švýcarska a Rakouska, cca 25 km od Bodamského jezera. Hotel je výchozím bodem pro bezpočet dobrodružství a dobře dosažitelný autem. Seminární hotel dává velký důraz na vyváženou stravu, zdravý pohyb a působivé zážitky v přírodě pro sportovně založené turisty nebo třeba tréninková soustředění. Aktivity v okolí: Turisté mohou vyrazit do turistických regionů Allgäu a Bodensee jak po svých, tak na kolech. Vyzkoušet lze horská kola, kánoe nebo okouzlující let balonem. Oblíbené jsou cíle jako Ravensburger Spieleland (svět her, cca 26 km) nebo stezka korunami stromů Allgäu (22 km). Také romantická vyjížďka lodí po Bodensee (cca 25 km) spojená s výletem na oblíbený květinový ostrov Mainau je velkou atrakcí. Turisté se mohou vydat na horu Hochgrat, zaplavat si je možné na plovárně Stefanshöhe. Zimní sporty najdeme ve střediscích Oberstaufen.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: JUFA HOTEL WANGEN ***
  • Lokalita dle CK: Bádensko-Württembersko
  • Místo dle CK: Wangen im Allgäu

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 786 416
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

JUFA HOTEL WANGEN
    Německo, Allgäu, Bádensko-Württembersko, Wangen im Allgäu

Cena
12 320 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 786 416

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 320 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč