150 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Jufa Wipptal

Popis hotelu

V blízkosti rodinné oblasti Bergalm. Možnost využití saunové části.

Poloha

na okraji obce Steinach am Brenner. Jezero Obernbergersee vzdálené cca 10 km.

Vybavení

hotel se 70 pokoji, letní terasou, společenskou místností, internetovým koutkem, uzamykatelnou místností pro kola, kavárnou. WiFi připojení v lobby v ceně.

Ubytování

nekuřácké pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV, fénem a trezorem. Dvoupokojové (A2A): pro 2 os. Rodinné pokoje (A4A): pro 3-4 osoby, dvoulůžková postel s přistýlkou nebo patrovou postelí.

Stravování

polopenze: bohatá snídaně formou bufetu (s domácí marmeládou). Večeře formou bufetu s regionálními produkty (se saláty, čerstvým ovocem a dezerty).

Sport a jiné aktivity

stolní tenis. Za poplatek: elektrokola, biliár, stolní fotbálek, lezecká stěna (dle otevírací doby), víceúčelová hala (dle domluvy).

Wellness

saunová zóna se 2 saunami a odpočívárnou, venkovní část s terasou a sprchami.

Další informace

parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: ne. Lázeňská taxa: cca 1 € den/osoba od 16 let, platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 5.2.-21.2. denně/3 noci.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.