Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu Atmosphere Kanifushi Maldives *****

Poloha

Resort leží přibližně 133 kilometrů od letiště v Male, v oblasti atolu Lhaviyani. Transfer seaplanem cca 30 minut.

Vybavení

Recepce, 2 bary, 4 restaurace (jedna vegetariánská), 2 bazény, obchody se suvenýry, jacuzzi, sauna, salon krásy, PADI centrum.

Pokoje

BVSUN: klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., DVD přehrávač, telefon, trezor, minibar. VIFA: dvě propojené BVSUN

Zábava

Večerní hudba a vystoupení DJ. 

Stravování

Viz. program all inclusive. 

Pláž

Resort je obklopen dlouhými plážemi s bílým jemným pískem a s pozvolným vstupem do moře.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře v restauraci The Spice – kombinace bufetu, á la carte menu a tematických večerů Á la carte oběd 1x týdně v pool baru The Sunset (pouze dospělé osoby) Oběd a večeře ve vegetariánské restauraci Just Veg (nutná rezervace předem) Lehké občerstvení v hlavním baru The Liquid  Nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby a některých originálních značek, víno, koktejly Alkoholické i nealkoholické nápoje v minibaru – doplňován 2x denně Nápoje jsou podávány v hlavním baru (09.00 - 01.00 hod.), v baru u bazénu (09.00 - 19.00 hod.), v hlavní restauraci během obědu a večeře Nápoje konzumované mimo uvedené hodiny a během výletů jsou za poplatek Tenis (v denních hodinách), fitness, windsurfing, katamarán, kánoe, 1x výlet na noční rybaření, 2x výlety denně na šnorchlování Vstup do salonku v terminálu seaplanu v Male po příletu – lehké občertsvení, WiFi

Sportovní nabídka

Zdarma: viz program all inclusive. Za poplatek: motorizované vodní sporty, potápění.

Pro děti

Dětský klub (4–12 let), dětský bazén.

Extra služby

Transfer do resortu možný pouze v denních hodinách.

Wellnes

Lázně Akiri Spa nabízí celkem 6 místností, v nichž je možné absolvovat různé druhy masáží a ajurvédských programů

Internet

Zdarma: WiFi na pokojích, v lobby a v restauracích.

Platební karty

EC/MC, VISA, AMEX.

Doba transferu

30 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Maledivy

Jako hrst drahokamů, roztroušených na rovníku, leží v blankytných vodách Indického oceánu a zcela odpovídají představám o tropickém ráji. Sluncem vyhřáté bělostné pláže, průzračná modř oceánu a žhavé paprsky slunce – to je ideální kombinace, která vás zve k lenošení a relaxaci na nekonečných plážích.

Maledivské souostroví měří zhruba 760 km severojižním směrem a čítá na 1190 ostrovů a ostrůvků, které se shlukují do čarokrásných korálových atolů. Z celkového počtu je jen 202 ostrovů trvale obydleno. Místní teplé vody jsou bohaté na kyslík, což vytváří ideální podmínky pro život korálů a celý podmořský ekosystém. Maledivy jsou domovem neuvěřitelných 1350 druhů korálů a ryb, a tak zajisté i vy propadnete zdejšímu úchvatnému podmořskému světu, za kterým se opakovaně vydávají i ti nejnáročnější profesionální potápěči.

Kromě šnorchlování a potápění nabízí resorty nepřebernou škálu dalších sportů a zábavy. Po aktivně prožitém dni si pak můžete v klidu užít uvolňující masáž v lázeňském centru, vychutnat si skvělou večeři od místních profesionálních kuchařů nebo se zapojit do večerní zábavy s ostatními hosty.

 

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Atmosphere Kanifushi Maldives *****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu