Popis

Popis hotelu Karibea Sainte Luce

Popis hotelu

Nově zrekonstruovaný hotel v srdci bujné tropické zahrady.

Poloha

hotel se nachází přímo u moře, mezi dvěma přírodními plážemi. Restaurace, bary a nákupní možnosti přímo u hotelu. Fort de France se nachází ve vzdálenosti asi 30 km. Nejbližší golfové hřiště cca 10 km. Letiště cca 25 km.

Pláž

veřejná písečná pláž přímo u hotelu. Na pláži jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.

Vybavení

hotelový komplex je obklopen dvěma plážemi s bílým pískem. Disponuje celkem 108 pokoji, včetně 68 junior suites. Svým hostům nabízí 24h recepce s trezory k pronajmutí, restauraci, kavárnu, bar, minimarket, úschovnu zavazadel, prádelnu, internetový koutek, obchůdek se suvenýry.

Místní kategorie hotelu

3.

Ubytování

budova AMYRIS: Junior Suite A1A/A2A/A3A: vybavené kouplenou se sprchou nebo vanou, WC, individuální klimatizací, satelitní TV, trezorem, telefonem, balkonem. Junior Suite A1B/A2B/A3B: se stejným vybavením jako A1A/A2A, avšak s balkonem s výhledem na moře. Junior Suite A1C/A2C/A3C: se stejným vybavením jako A1A/A2A, navíc kuchyňský koutek, na stranu do zahrady. Ubytování v částích AMANDIERS a CARIBIA na vyžádání v CK.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Americká snídaně formou bufetu. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou výběru z bufetu nebo z menu. Drink na uvítanou.

Sport a jiné aktivity

biliár, stolní tenis, 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek).

Internet

internetový koutek.

Wellness

venkovní sladkovodní bazén, masáže.

Pro děti

dětské hřiště, dětská animace, dětské postýlky, dětské židličky, hlídání dětí. Za poplatek: miniklub pro děti od 6 do 12 let.

Zábava

denní, večerní a sportovní animace.

Upozornění

Tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta, na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE". Hotel je uzavřený od 18.05.2015 do 06.12.2015 z důvodu celkové rekonstrukce.

Martinik

Martinik – přezdívaný ostrovem květů je další z francouzských zámořských departementů. Místo, kde se po 8 hod. letu z Paříže ocitnete ve skutečných tropech. Destinace, která nabízí krásné pláže, romantiku. Místo, kde se můžete svobodně pohybovat a nikam nespěchat. Mezi místa, která stojí za návštěvu, patří bezpochyby botanická zahrada Balata s 195 druhy rostlin, dva minerální prameny Source de Diddiere a Chantfl or, uměle vybudovaný Canal de Beauregadr, motýlí zahrada u Ajoupa-Bouillon, archelogické muzeum ve Fort-de-France. Při návštěvě ostrova nezapomeňte navštívit jednu z destilériíí rumu, které patří k jedním z hlavních atrakcí.

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Hotely Martinik