250 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Katrin Hotel & Bungalows ****

Výhody
  • EXKLUZIVNĚ v naší nabídce!
  • blízko písečné pláže i centra letoviska s obchůdky a tavernami
  • hotelový komplex oblíbený u stálých hostů
Popis hotelu

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce! Blízko písečné pláže i centra letoviska s obchůdky a tavernami. Hotelový komplex oblíbený u stálých hostů.

Poloha

centrum města s restauracemi a obchody cca 250 m. Zastávka autobusu cca 250 m. Letiště Heraklion cca 35 km.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře (dostupná přes pobřežní ulici) cca 250 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

hlavní budova a několik bungalovů s celkem 139 pokoji. Přijímací hala s recepcí, výtahy, společenská místnost s TV koutkem, bar a restaurace s terasou. Ve venkovním areálu 2 sladkovodní bazény. Opalovací terasa s lehátky a slunečníky zdarma. 2 snack bary u bazénu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): s telefonem, sat. TV, trezorem k pronajmutí (cca 20 €/týden), chladničkou, individuální klimatizací, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem.

Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Rodinné pokoje (A2B/A3B/A4B): obývací ložnice se standardními lůžky a ložnice, 1 koupelna, jinak stejné vybavení jako A2A.

Rodinné pokoje (A2C): 2 ložnice, 1 koupelna, jinak jako A2A.

Dvoulůžkové pokoje superior (B2A): župan, plážové osušky, telefon, sat. TV, trezor k pronajmutí (cca 20 €/týden), minibar, DVD přehrávač, individuální klimatizace, fén, vana nebo sprcha, WC a balkon. Při příjezdu ovoce a lahev vína, v minibaru voda a nealkoholické nápoje.

Rodinné pokoje superior (B2B/B3B/B4B): obývací ložnice se standardními lůžky a ložnice, 1 koupelna. Jinak stejné vybavení jako B2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11.00 do 23.00 h. Snacky od 11.00 do 12.30 h. Zmrzlina pro děti od 12.00 do 15.30 h. Káva, čaj a zákusky od 16.00 do 17.00 h. Tematické večery.

Sport/aktivity

zdarma: stolní tenis, malé fitness. Decentní mezinárodní denní animační program. Za poplatek: biliár, v hlavní sezóně vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi ve veřejných prostorech a lobby zdarma.

Wellness

za poplatek: sauna, vířivka. Pro hosty superior pokojů (B2A/B3A/B2B/B3B/B4B): je využití wellness 1x za pobyt zdarma (minimální pobyt 6 nocí).

Děti

miniklub (od 4 do 12 let, 15.6.-15.9.), samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Info

místní kategorie: B; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Upozornění

pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

  • 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2018

výhodná nabídka:

  • Joker pokoje
Dětská sleva

A2B/B2B: 1 až 2 děti (do 16,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2A/B2A: 1 dítě (do 14,99 let) 100% na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Kréta