Přímo u pláže | Typ pláže: písčito - oblázková, molo

Popis

Popis hotelu Kemer Holiday Club *****

Poloha

Hotel se nachází v zalesněné oblasti Göynük (2 km). Letiště Antalya je vzdáleno 45 km. Vzdálenost do centra města Kemer je 7 km. Nákupní možnosti 500 m od hotelu. Zastávka autobusu poblíž hotelu.

Vybavení

Rozsáhlý komplex patrových vilek bez výtahu rozmístěných ve vzrostlé zahradě, vstupní hala s recepcí, restaurace, restaurace `a la carte za poplatek, snack bar, kavárna, spa centrum, minimarket, dětské hřiště, bazén se 4 skluzavkami (aquapark), bazén s oddělenou částí pro děti, bar u bazénu, terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, sprchy, restaurace `a la carte v beach baru za poplatek.

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor zdarma, výklenek, terasa nebo balkon. DRP: viz DR, méně výhodná poloha. FR2: viz DR, oddělená ložnice.

Stravování

Viz program ultra all inclusive  

Pláž

 Písečná pláž, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bar a sprchy. 

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně Snack Zmrzlina pro děti Dětský bufet během večeře Půlnoční snack Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–01.00 hod.)  

Sportovní nabídka

Zdarma: tenis (osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis, plážový volejbal, šipky, střelba ze vzduchovky, nemotorizované vodní sporty (kánoe, šlapadla), fitness, aerobik. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži, půjčovna kol.  

Pro děti

Dětská stolička v hlavní restauraci, dětský bazén, dětské hřiště a herna. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).    

Wellnes

Zdarma: turecké lázně, sauna, fitness. Za poplatek: masáže, salón krásy.  

Internet

Zdarma: WiFi v lobby  

Platební karty

VISA, EC/MC

Doba transferu

50 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Kemer

Charakteristická pro tuto oblast je překrásná přírodní scenérie – dlouhé pláže s bělostnými oblázky, omývané křišťálově čistou vodou Středozemního moře, v pozadí pohoří Taurus, jehož svahy pokrývají stále zelené piniové háje a vzduch je prosycen vůní pryskyřice. Kemer a okolí s nespočtem romantických zátok a kouzelných zálivů zdejšího rozeklaného pobřeží, jsou považovány za jedna z nejkrásnějších míst tureckého pobřeží vůbec. Transfer z letiště v Antalyi trvá 1 hod.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Kemer

Otium Hotel Life

Otium Hotel Life *****, Turecko, Kemer

letecky all inclusive (ultra all inclusive)