Popis

Popis hotelu Kemp Boban

Popis zájezdu

DOPORUČUJEME: nové stany s novým vybavením v těsné blízkosti pláže
Kemp BOBAN se nachází v těsné blízkosti Kempu DOLE, 500 m od vesničky Blato, 5 km od letoviska Živogošće a 20 km od města Makarská. Celý je umístěn ve stínu borovic, přímo u oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.
Ve vedlejším kempu Dole je možné si rezervovat sportovní aktivity - vodní sporty, hřiště na tenis, volejbal, nohejbal a ping-pong.
V obchodě vzdáleném 200 m od kempu je k dostání čerstvý chléb, pečivo, ovoce, zelenina a ostatní zboží. Přímo v kempu je restaurace s posezením u pláže. Možnost koupání na FKK plážích. Stany jsou umístěny 30 až 60 m od pláže.
Mírné podnebí, blízkost pohoří Biokovo, ale také nedalekých ostrovů je ideální příležitostí zkusit jinou dovolenou. Přístav pro trajekt je 4 km daleko v sousedním městě Drvenik a je zde příležitost odejít i do hor. Blízko kempu začínají značky pro horolezce, které vedou na pohoří Biokovo.
Ubytování:
nové 5 lůžkové stany, které jsou vybavené novým zařízením, včetně matrací, mají 2 ložnice (2+3), vařič, základní nádobí, lednici, elektřinu, stolek se židlemi. Možnost ubytování 6. osoby bez nároku na lůžko a vybavení stanu.
Ve stanech je vždy polštár a deka. Povlečení je nutné vzít vlastní.
Stravování: vlastní, možnost dokoupení polopenze v restauraci nedaleko kempu.

Ubytování

zařízené stany -

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Hotely Střední Dalmácie