200 m od pláže | Typ pláže: oblázková, písčitá, kamenitá

Popis

Popis hotelu Kemp Porat ***

Popis:

Parádní letní dovolená na ostrově Pag! Ubytování v mobilhomech v kempu Porat

 • 8denní zájezd do Chorvatska - ostrov Pag 
 • Ubytování v mobilních domech Gold až pro 6 osob
 • Vlastní doprava
 • Pláž jen cca 150 m od ubytování 
 • Letovisko s bohatou nabídkou sportu a zábavy
 • Tipy na výlety – výlety lodí, Svetý Vid, Pláž Zrće, chráněné oblasti a NP  

Ideální místo pro aktivní i odpočinkovou dovolenou

Povljana je malé městečko na jihu ostrova Pag nacházející se ve velké zátoce. V minulosti se obyvatelé převážně zabývali zemědělstvím, chovem zvířat a rybolovem. Ke změně došlo ve 20. Století, kdy se zde začal rozvíjet cestovní ruch. Nejdříve se sem jezdilo za lovem, ovšem dnes se jezdí za nádhernými plážemi, čistým mořem a krásnou přírodou. Oblast je ideální jak pro vyznavače klidné a odpočinkové dovolené, ale i pro milovníky aktivní dovolené.

Ubytování v mobile homech Gold ve stínu borovic

Mobilehomy Gold se nacházejí v kempu Porat, který leží u městečka Povljana. Hostům je k dispozici dětské hřiště, gril a parkovací místo pro jedno auto.
Mobilehome – pro max. 4 dospělé osoby a 2 děti do 12 let je vybaven vlastním sociálním zařízením, 2 samostatnými pokoji s manželským lůžkem, obývacím pokojem s kuchyňkou a rozkládacím gaučem, klimatizací, WiFi a venkovním posezením.  

Stravování

 • Stravování probíhá ve vlastní režii

Oblázkové pláže na jedné straně letoviska, pláže s jemným pískem na straně druhé

Oblázkové pláže najdeme na západní straně městečka. Největší z nich je pláž Malí Dubrovnik. Na pláži se nachází sprchy, bufety i restaurace, také si můžete za poplatek zapůjčit lehátka a slunečníky. Na druhé straně města najdete pláže s jemným pískem, které jsou ideální volbou, pokud se chystáte na pláž s malými dětmi.

Sport, zábava a tipy na výlety

Sport
Celý ostrov nabízí ideální podmínky pro cyklistiku, samozřejmostí je nabídka vodních sportů, jako je potápění, surfing nebo rybaření. Nadšenci pěší turistiky si také přijdou na svém. V centru jsou k dispozici tenisové kurty s antikou, multifunkční hřiště a trampolína pro malé děti. Na pláži Dubrovnik je k dispozici volejbalové hřiště. Dále si zde můžete zapůjčit šlapadla, loďky, kánoe nebo vodní skútry.
Zábava
V městečku najdete velké množství restaurací, barů, kavárniček, obchůdků i stánků se suvenýry. Velkou atrakcí je léčivé bahno, které pomáhá při léčbě revmatických chorob. Nedaleko městečka se nachází ornitologická rezervace Velko blato. Město také organizuje bohatý kulturní program, jako koncerty populární hudby nebo vystoupení lidových tanců.


Tipy na výlety

 • Výlety lodí na okolní ostrovy
 • Výstup na nejvyšší bod ostrova Sv. Vid
 • Pláž Zrće nabízející bohatý noční život
 • Chráněné oblasti Velebit a Telašćica
 • Staleté olivovníky u vesničky Lun
 • Národní parky – Paklenica, Kornati, Krka a Plitvická jezera

Důležité informace

 • Check in od 14.00, check out do 10.00
 • Domácí zvířata nejsou povolena
 • Apartmán si klienti uklízí sami, v opačném případě bude účtován poplatek 20-50 € podle velikost apartmánu
 • Klienti jsou povinni dodržovat domovní řád majitele
 • Doprava vlastní
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo cestovní pas

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

37 uživatelů

Pořadí

6. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

12.9.2018 | Lucie
Datum pobytu: září 2018
Doporučuji pro rodiny s dětmi a nenáročné rodiče. Je zde klid a málo turistů. Na výlety doporučuji auto.

Nejnovější recenze

1
12.8.2018 | Štěpařová
Datum pobytu srpen 2018
1/5 - Nic moc
Nikdy víc, tento kemp
5
26.9.2017 | Evie
Datum pobytu září 2017
5/5 - Úžasné
Na to jak jsme se vseho bali, bohuzel diky spatnym recenzim o to vic jsme byli mile prekvapeni a dovolenou jsme si moc uzíi
1
2.9.2017 | Lenka Kolaříková, Brno
Datum pobytu srpen 2017
1/5 - Nic moc
Okolí krásné, ubytování katastrofální. V žádném případě nedoporučuji cestování do Chorvatska s CK. Je to bída. Vy zacálujete a tím to končí. Starejte se sami. Ještě horší je cesta autobusem. Autobusák při odjezdu předchozího turnusu nechal klienty celý den čekat v horkém počasí, seděli v kempu na prdelích a potili se vzteky, než si milostpán umíní je vyzvednout. V autobuse nefunguje toaleta, klimatizace a o občerstvení si nechte zdát. Při cestě do kempu Vám šofér dvakrát zastavil v jakémsi pajzlu, kde nefungoval záchod, všichni cestující vystoupili a jak stáli vřadě, ženy, muži i děti vedle sebe, všichni svlékli kalhoty, zvedly sukně a močili vedle sebe jak prasata v hnoji. Řidiči nedodržují termíny odjezdů a příjezdů. A nezlobte se nikdo na mě, ale pokud Vás vyhodí z brlohu v devět ráno a sedíte jak kreténi do devíti večera ve třicítkách v kempu s nemožností se hnout od zavazadel, to je sprostota koho? A******, řidičů nebo zástupců CK v kempu Porat - správce a delegátky? VŠECHNY, KTEŘÍ SI CHTĚJÍ KOUPIT OD TÉTO"CESTOVKY" ZÁJEZD DO CHORVATSKA (NEVÍM, JAK JE TO SE ZÁJEZDY DO OSTATNÍCH ZEMÍ), DŮRAZNĚ VARUJI, JE TO BANDA HAJZLŮ, PŘEDEVŠÍM TĚCH, KTEŘÍ VÁM PRODAJÍ UBYTOVÁNÍ, KTERÉ VIDÍTE NA VLASTNÍ OČI A NACPOU VÁS DO SMRADLAVÉ ZCHÁTRALINY. CHUDÁCI, KTEŘÍ PŘIJELI AUTOBUSEM , MUSÍ SNÁŠET JEŠTĚ PŘÍŠERNOU CESTU A PONIŽUJÍCÍ ZACHÁZENÍ. KDYŽ SE BRÁNÍTE, DOSTANETE JEDINOU ODPOVĚĎ, KTERÁ JE POPULÁRNÍ U VŠECH: "NIE STE V PAŤHVIEZDIČKOVOM HOTELI". Ano. Nejste. Jste v kempu, ale i zde máte svoje práva a především nárok na to, co jste si zaplatili a nejste povinni snášet jejich libovůli a aroganci. Náš turnus, konkrétně tři rodiny jsme byli velice nespokojení a budeme se bránit a pokud bude nutné, budeme se soudit. Oni totiž panáčci počítají s tím, že budeme držet ústa zavřená, ale to se hodně přepočítali. Dokud se nikdo neozve, budou tu špínu dál nabízet klientům a okrádat je!

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Kemp Porat ***

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
So 4.5 – So 11.5.2019
4 lůžkový bungalov, B/T H KL, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 940 Kč
Autem
So 11.5 – So 18.5.2019
4 lůžkový bungalov, B/T H KL, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 940 Kč
Autem
So 18.5 – So 25.5.2019
4 lůžkový bungalov, B/T H KL, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 940 Kč
Autem
So 25.5 – So 1.6.2019
4 lůžkový bungalov, B/T H KL, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 940 Kč
Autobusem
Pá 31.5 – Ne 9.6.2019
4 lůžkový bungalov, 2 přistýlky
10 dní
bez stravy
2 940 Kč
Autobusem
Pá 31.5 – Ne 9.6.2019
4 lůžkový bungalov
10 dní
polopenze
5 230 Kč
Autem
So 1.6 – So 8.6.2019
4 lůžkový bungalov, B/T H KL, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
1 940 Kč
Autem
So 1.6 – So 8.6.2019
4 lůžkový bungalov
8 dní
polopenze
5 230 Kč
Autobusem
Pá 7.6 – Ne 16.6.2019
4 lůžkový bungalov
10 dní
bez stravy
3 240 Kč
Autobusem
Pá 7.6 – Ne 16.6.2019
4 lůžkový bungalov, 2 přistýlky
10 dní
polopenze
5 530 Kč
Autem
So 8.6 – So 15.6.2019
4 lůžkový bungalov, B/T H KL, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
2 703 Kč
Autem
So 8.6 – So 15.6.2019
4 lůžkový bungalov, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
5 530 Kč
Autem
So 15.6 – So 22.6.2019
4 lůžkový bungalov, B/T H KL, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
4 265 Kč
Autobusem
Pá 21.6 – Ne 30.6.2019
4 lůžkový bungalov, 2 přistýlky
10 dní
bez stravy
3 840 Kč
Autobusem
Pá 21.6 – Ne 30.6.2019
4 lůžkový bungalov, 2 přistýlky
10 dní
polopenze
6 130 Kč
Autem
So 22.6 – So 29.6.2019
4 lůžkový bungalov, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
3 840 Kč
Autem
So 22.6 – So 29.6.2019
4 lůžkový bungalov, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
6 130 Kč
Autem
So 29.6 – So 6.7.2019
4 lůžkový bungalov, B/T H KL, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
4 880 Kč
Autobusem
Pá 5.7 – Ne 14.7.2019
4 lůžkový bungalov, 2 přistýlky
10 dní
bez stravy
4 940 Kč
Autobusem
Pá 5.7 – Ne 14.7.2019
4 lůžkový bungalov, 2 přistýlky
10 dní
polopenze
7 230 Kč
Autem
So 6.7 – So 13.7.2019
4 lůžkový bungalov, B/T H KL, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
4 880 Kč
Autem
So 6.7 – So 13.7.2019
4 lůžkový bungalov, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
7 230 Kč
Autem
So 13.7 – So 20.7.2019
4 lůžkový bungalov, B/T H KL, 2 přistýlky
8 dní
bez stravy
5 805 Kč
Autobusem
Pá 19.7 – Ne 28.7.2019
4 lůžkový bungalov, 2 přistýlky
10 dní
bez stravy
4 940 Kč
Autobusem
Pá 19.7 – Ne 28.7.2019
4 lůžkový bungalov, 2 přistýlky
10 dní
polopenze
7 230 Kč