Popis

Popis hotelu Kirchleitn Dorf Kleinwild ****

Výhody
 • karty Kärten Card a Bad Kleinkircheim Region Card
 • apartmány pro více osob
Popis hotelu

Karty Kärten Card a Bad Kleinkircheim Region Card Apartmány pro více osob.

Poloha

obchody, restaurace a lázně v Bad Kleinkircheim cca 5 km.

Vybavení

prázdninová vesnice s 60 apartmány, lobby, restaurací, barem, bufetovou restaurací, terasa, kavárna, trávník s lehátky a slunečníky.

Ubytování

Dvoupokojové apartmány (A2A): cca 35 m2, obývací pokoj/ložnice, samostatný dětský pokoj, vana nebo sprcha, WC, fén, sat. TV, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí, kávovar, jídelní kouch, kachlová kamna, balkon nebo vstup do zahrady.

Třípokojové apartmány (A2B): cca 55 m2, obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 2x dvoulůžkový pokoj. Vybavení jako A2A.

Stravování

polopenze. Snídaně s regionálním koutkem formou bufetových stolů, odpolední svačina. Večeře formou bohatého bufetu. 1x týdně bufet s místními specialitami. All inclusive pro děti: dětský oběd s celodenním přístupem k nápojům (džus), do 21.00 h..

Wellness

zdarma: sauna s místností na převlečení a odpočinková místnost. Za poplatek: masáže a lázně (cca 5 km).

Děti

dětské hřiště, dětská herna, minizoo a další atrakce.

Další výhody

bonusové karty Kärten Card a Bad Kleinkircheim Region Card zdarma s cca 100 atrakcemi.

Info (vlastní dopravou)

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 3 € den/osoba od 16 let, cca 0,50 € den/dítě, platba na místě; cena nájmu zahrnuje: závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky. Úklid pokoje během pobytu při min. 8 nocí; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Korutany

 • rozloha: 84 000 km2
 • časový posun: 0 hod.
 • měna: Euro
 • úřední jazyk: němčina
 • Doporučujeme

 • olympijské centrum Innsbruck
 • vyhlídku Pět prstů na Dachsteinu
 • alpskou panoramatickou silnici Grossglocknerstrasse
 • soustavu přehradních jezer v Kaprunu
 • solná města
 • Oblíbená oblast, vhodná pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Teplá jezera (Klopeiner See, Wörther See, Faakersee) ke koupání, křišťálové řeky a zdravé termální prameny. Navštivte lázně Loipersdorf a jejich termální koupele v kraji štýrských vinic nedaleko hranic s Maďarskem. Koupání v jezeře Ossiach, možné výlety do Itálie a Slovinska.

  Salzkammergut

  Klidná, zasněná oblast, jejíž kouzlo oslovilo známé skladatele, malíře a básníky. Hallstatt: vděčí svému založení dolování soli. Když prastaří obyvatelé před 7000 lety začali dolovat bílé zlato, nikdo netušil, že se malé místo stane kmotrem celé epochy lidstva nazvané Halštattská doba (800–400 př. n. l.). Fuschl am See: průzračné jezero, idylické místo s jezerní promenádou. St. Wolfgang: nejkrásnější a nejzajímavější město v Solné Komoře, známé z filmů. V jeskyních možné absolvovat dobrodružnou prohlídku.

  Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

  Rakousko

  Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

  Hotely Korutany