100 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Kleopatra Develi Hotel ***

Poloha

Hotel se nachází 1 km od centra města Alanya. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 120 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí klientům 24h recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci s venkovním posezením, bar u bazénu, venkovní bazén s dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, výtah, společenskou místnost s TV, kadeřníka (za poplatek), možnost nákupu v okolí hotelu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací (za poplatek), satelitní TV, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek), telefonem a balkonem. Možnost WIFI připojení zdarma.

Pláž a plážový servis

Kleopatřina písčito-oblázková pláž 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a Fitness

Stolní tenis, šipky, biliár, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – masáže, turecké lázně, sauna, vodní sporty na pláži.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu, nápoje za poplatek.

Pro děti

Dětská část v bazénu.

Poznámka

Cenově zvýhodněné pobyty pro děti: 1. dítě do 6,99 let POBYT ZDARMAMax. obsazenost standardního pokoje: 3 nebo 2+1.Rodinný pokoj není k dispozici. Max. obsazenost SNGL pokoje 1+1 s dítětem do 6,99 let.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya