Kleopatra Güngör Hotel

  Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž

4/5

Güngör Suit

    Turecko, Alanya
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Doporučení

Hotel s výbornou polohou v blízkosti známé Kleopatřiny pláže a centra města vytváří velmi dobré předpoklady pro strávení příjemné dovolené u moře s možností nákupů, zábavy a bohatého nočního života v centru Alanye. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií.

GPS

36.559052,31.964102

Pláž

Písčitá pláž se nachází cca 100 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek. Plážový bar za poplatek.

Pláž

cca 100 m

Pláž

100

Poloha

Rodinný hotel je situován cca 100 m od velmi oblíbené písčité Kleopatřiny pláže, od které je oddělen místní komunikací, cca 1 km od centra Alanye a cca 120 km od letiště. V okolí hotelu naleznete mnoho obchodů, restaurací a barů.

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou jednoduchého bufetu (snídaně, obědy a večeře) a neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 9:00 h do 21:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením
(sprcha, WC, fén) mají dvě ložnice, jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a minibarem. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, a la carte restaurace, bar a bazén.

Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu.

Za poplatek: Importované nápoje, koktejly, turecká káva, telefon, fax, čistírna, půjčovna aut, lékař.

Název

Güngör Suit

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Kleopatra Güngör Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 410 Číslo zájezdu: 1 526 292
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 88 recenzí


Eva Hoppova říjen 2019
Hotel pro nenarocne.. Mensi hotel,vsude blizko.Spise pro nenarocne... celá recenze


Hannie srpen 2019
Güngör Suite. Hezká dovolená nicméně tento hotel bych znovu nenavštívila.Hlavně bych chtěla poděkovat velmi milé příjemné, chytré a vtipné deleg... celá recenze


Pavla říjen 2018
Gungor suit. Spokojenost... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-gungor-suit-alanya-turecko-z1526292/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.