350 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Kleopatra Micador Hotel ****

Poloha

Hotel se nachází 500 m od centra města Alanya. Mezinárodní letiště je vzdáleno 120 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí klientům 24h recepci, lobby s možností připojení wifi (za poplatek), hlavní restauraci, bar v hotelu, bar u bazénu, venkovní bazén s dětskou částí, vnitřní bazén, slunečníky a lehátka zdarma, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, internetovou kavárnu (za poplatek), prádelnu (za poplatek), lékařskou službu (za poplatek), možnost pronájmu trezoru (za poplatek).

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV, telefonem, minibarem (za poplatek) a balkonem. Možnost připojení WIFI (za poplatek).

Pláž a plážový servis

Kleopatřina písčito–oblázková pláž 150 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek. Bar na pláži za poplatek. Plážové osušky nejsou k dispozici.

Sport a Fitness

Animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – turecké lázně, masáže, sauna, vodní sporty na pláži.

Stravování

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, malé občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací.Snídaně: 07:30 – 09:30Oběd: 12:30 – 14:00Káva, zákusky: 16:00 – 17:00Večeře: 19:00 – 21:00Bary: 10:00 – 23:00Za poplatek: Importované a lahvové nápoje, fresh juice, turecká káva, koktajly.

Pro děti

Dětská část v bazénu.

Poznámka

Cenově zvýhodněné pobyty pro děti: 1. dítě do 11,99 let POBYT ZDARMA. Max. obsazenost standardního pokoje: 3 nebo 2+1. Rodinný pokoj není k dispozici. Max. obsazenost SNGL pokoje 1+1.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Alanya