Hotel Kliczków Castle

  Polsko, Dolnoslezsko, Osiecznica

ZÁMEK KLICZKÓW

    Polsko, Dolnoslezsko, Osiecznica
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén. Možnost 1 přistýlky. b) studio (manželské lůžko + rozkládací pohovka), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén, varná konvice (max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 12,99 let)

STRAVA

snídaně

DALŠÍ SLUŽBY

dětská postýlka: cca 8 €/den

DÍTĚ

Jedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.

KOUPÁNÍ

hotelový bazén

PARKOVÁNÍ

platba na místě

POBYT SE ZVÍŘETEM

cca 8 €/den - nutno ověřit

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení polopenze začíná večeří (18.00 - 21.00 hod) v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 5=4 platí v termínech 02.01.- 09.04. a 01.10.- 20.12.2020 SLEVA 10% za včasné knihování do 45 dní před nástupem na pobyt.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

DOVOLENÁ NA ZÁMKU - ubytování se snídaní formou bufetu BONUS ZDARMA - bazén, sauna, fitness, sejf na recepci, Wi-Fi, pobytová taxa SLEVA 10% na masáže a procedury

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

WELLNESS BALÍČEK TY A JÁ (6 dní/5 nocí, nástupní den NEDĚLE - za příplatek) - 1 x perličková koupel pro dva (20 min) - 1 x klasická masáž pro dva (cca 55 min) - 1 x expresní ošetření obličeje pro ni, 45 min (1 osoba) - 1 x masáž nohou pro něj 25 min (1 osoba) - 1 x SPA pro ruce (peeling, maska, parafín) pro dva (30 min) Pozn. Balíček je pro 2 osoby

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

BEAUTY BALÍČEK (6 dní/5 nocí, nástupní den NEDĚLE - za příplatek) - 1 x slaný peeling v bio sauně (30 min) - 1 x masáž Thalgo de la Mer (45 min) - 1 x SPA pro nohy (30 min) - 1 x parafín na ruce (20 min) - 1 x expresní ošetření obličeje (exfoliace, masáž, maska) - 45 min

REKREAČNÍ POPLATEK

v ceně

PROČ K NÁM ?

Proč hotel Zámek Kliczków Osiecznica: - dovolená na zámku nedaleko od českých hranic - wellness a relaxace - dokonalé místo pro aktivní a zdravý odpočinek pro celou rodinou

VYBAVENÍ

restaurace Zamkowa, SPA & wellness centrum (pedikúra, manikúra, hydromasážní vana, biokapsula, kosmetika, masáže a procedury), krytý bazén se saunou, fitness, tenisové kurty, historický park, parkování.

POLOHA

Zámek Kliczków je historické konferenční a relaxační centrum, které se nachází v Dolnoslezských Borech (v Dolním Slezsku) nedaleko města Boleslawiec. Je to jedinečné místo, kde historie a tradice se snoubí s moderností a technologií, a každý okamžik je kouzelný a nezapomenutelný... Boleslawiec je znám výrobou tzv. modré keramiky.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: ZÁMEK KLICZKÓW ***+
  • Lokalita dle CK: Polsko
  • Místo dle CK: Osiecznica

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Kliczków Castle *** (Webové stránky hotelu)

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 475 279
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

ZÁMEK KLICZKÓW
    Polsko, Dolnoslezsko, Osiecznica

Cena
7 980 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 475 279

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
7 980 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč