Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu Kremlin Palace *****

Popis hotelu

Obecný popis:

PGS Kremlin Palace v Kundu nabízí 874 pokojů na 6 podlažích. Hotel je situován 50 m od písčité pláže. Nejbližší město je Antalya (17 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici recepce, společenská místnost, vstupní hala, kadeřník, minimarket, obchody, klimatizace a 10 výtahy. Personál v tomto hotelu mluví rusky, anglicky a německy. Prázdninovou mobilitu vám usnadní půjčovna automobilů. Je k dispozici dětské hřiště. K dispozici jsou 3 sezónně otevíraný sladkovodní bazén s odděleným dětským bazénkem. U bazénového baru nabízíme osvěžující drinky. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma na pláži a u bazénu. Z hotelu je dostupné letiště AYT (17 km). Z hotelu se snadno dostanete ke stání taxíků a do středu města. Hotel zajišťuje potřeby tělesně postižených hostů tímto vybavením: koupelny vhodné pro vozíčkáře. O vaši zábavu se postará hotelová diskotéka. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí pokojovou službu, žehlení, službu probuzení, služku, služby prádelny a lékařskou péči. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, školky, dětský klub a služby hlídání dětí, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Hotel nabízí zasedací místnost s následujícím vybavením a službami: přístup k internetu a catering. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

Během dne je také k dispozici bufet. Večerní drinky si můžete vychutnat na baru u vstupní haly. All-inclusive plus: All-inclusive plus zahrnuje místní alkohol, víno, snacky, soft drinky, pivo, dorty a moučníky, kávu a čaj a půlnoční snacky.

Sport a volný čas:

Hotel nabízí aktivity, jako jsou šipky, herní místnost, stolní tenis, biliár či boccia. Během rekreace v hotelu PGS Kremlin Palace si můžete vychutnat také vířivku, parní lázeň, turecké lázně, lázně či relaxační místnost. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. basketbal, fitness, aerobik či plážový volejbal. Na pláži nabízí místní poskytovatelé služeb vodní sporty, jako jsou vodní lyžování, jízdu v rychlostních člunech, wakeboarding či jízdu na vodních skútrech. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně živou hudbu a večerní show.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Euro/Master a Visa. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

16. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

3.2.2015 | Kunešová
Datum pobytu: září 2014
Celkově jsme byli spokojeni,ale neodpovídalo nic dost vysoké ceně.

Nejnovější recenze

4
3.2.2015 | Kunešová
Datum pobytu září 2014
4/5 - Skvělé
Celkově jsme byli spokojeni,ale neodpovídalo nic dost vysoké ceně.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.