Hotel Kuredu Island Resort & Spa Maldives

  Maledivy, Lhaviyani Atol

3/5

Kuredu Island Resort

    Maledivy, Lhaviyani Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Resort, kde najdete opravdu všechno! Výborný poměr kvality a ceny! Fantastické potápěčské lokality, živá a velmi společenská atmosféra, relaxace i odpočinek! Slevy pro děti do 12 let!

Přehled

transfer - hydroplán nebo vnitrostátní let a rychloď resort plný zábavy a aktivit živá a společenská atmosféra možnost příplatku na ALL INCLUSIVE Plus nebo ALL INCLUSIVE Gold nádherné pláže a skvělé potápění největší potápěčská základna na Maledivách velice oblíbený mezi klienty držitel několika ocenění slevy pro děti do 12 let Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele

Stručná poloha

150 km od letiště v Malé v severní části Malediv

Poloha

Lhaviyani Atoll, vzdálenost od letiště 150 km - transfer hydroplánem 40 minut.

Rozloha

délka cca 1800 m, šířka cca 325 m.

Popis resortu

ostrov snů je obehnán 3,5 km bělostných pláží, na kterých je rozmístěno celkem 388 pokojů rozdělených do 10 kategorií. Resort se pyšní největší potápěčskou základnou na Maledivách. Na ostrově najdete velmi prostorné Garden a Beach bungalovy, Beach vily a Jacuzzi Beach vily a na západní části ostrova vodní vily, ve středu ostrova nově i Sultan Pool Vily. Nově jsou v resortu k dispozici k zapůjčení bicykly (5 USD/den). Novinkou je také á la carte vegetariánská restaurace, dále pak v hlavní restauraci mini bufet pro děti. Před odjezdem z ostrova mají klienti možnost strávit čas v novém klimatizovaném salonku.

Vybavení resortu

10 restaurací, 8 barů, vinný sklep, 5 bazénů, dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, šlapací kola, parasailing, wake-boarding, katamarány, kanoe, rybaření, tenis, volejbal, badminton, fotbal, golf (6jamkové hřiště), stolní tenis, bicykly, zábavní programy, boutique, dětský klub, business centrum, lékař, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Garden bungalov (54 m2) - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, Nespresso přístroj, fén, telefon, Wi-fi internet zdarma, prostorná open air koupelna - sprcha, WC, terasa s plážovými lehátky. Možnost přistýlky.

Garden bungalov pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky

Garden bungalov pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky

Stravování

plná penze formou bufetu, možnost dokoupení ALL INCLUSIVE Plus nebo ALL INCLUSIVE Gold.

Názor CK

Resort, kde najdete opravdu všechno! Výborný poměr kvality a ceny! Fantastické potápěčské lokality, živá a velmi společenská atmosféra, relaxace i odpočinek! Slevy pro děti do 15 let!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování v Beach bungalovu, Beach vile, Jacuzzi Beach vile nebo vodní vile.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Kuredu Island Resort ****
Lokalita dle pořadatele: Lhaviyani Atol, Lhaviyani Atoll
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Kuredu Island Resort & Spa Maldives ****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 657 034
dnes 8–19 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Lhaviyani Atol

3/ 5 4 recenzí

Markéta duben 2023 Kuredu Island Resort. Jeden z největších ostrůvků na Maledivách. ... celá recenze

GUIDO leden 2022 Guido. Ich war schon mehrmals hier. Aber diesmal zum letzten Mal. Vergessen Sie die ruhigen Urlaubsseitenbungalows, Familien mit mehr Kin... celá recenze

Vlasta leden 2022 Vlasta. Byla jsem na tomto ostrově už popáté. Každý následující pobyt byl čím dál horší.Teď se vymlouvali na Civic. Obsazení hostů katastr... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Maledivy - více informací

Nezávazná objednávka

Kuredu Island Resort
    Maledivy, Lhaviyani Atol

Cena
61 920 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 657 034

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
61 920 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba na pevném lůžku
0
27 050 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
1 900 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
1 160 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 10 dní
0
1 290 Kč