200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Kyknos Beach Hotel & Bungalows ****

Výhody
  • velmi oblíbený smartline hotel s vynikající polohou
  • blízko letoviska
  • cca 300 m od pláže.
Popis hotelu

Velmi oblíbený smartline hotel s vynikající polohou. Blízko centra letoviska. Cca 300 m od pláže.

Poloha

klidná. Restaurace, bary a obchody v blízkosti. Místní centrum letoviska Stalis cca 1 km, Malia cca 1,5 km. Letiště Heraklion cca 31 km.

Pláž

cca 300 m od písečné pláže (přes místní komunikaci). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

135 pokojů rozdělených do dvoupodlažní hlavní budovy a více vedlejších budov. K vybavení patří přijímací hala s recepcí, výtahy, hlavní restaurace s terasou, lobby bar. Ve venkovním areálu se nachází 2 sladkovodní bazény, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): cca 15 m2, k vybavení patří chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí (cca 2 €/den), satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén a balkon. Výhled na bazén.

Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Jednolůžkové pokoje (A1A): zrekonstruované v hlavní budově, sprcha, bez výhledu na bazén, jinak stejné vybavení jako A2A.

Bungalovy (A2D/A3D): zrekonstruované, cca 15 m2, vedlejší budova, vana s integrovanou sprchou, balkon nebo terasa na stanu do zahrady, jinak stejné vybavení jako A2A.

Rodinné bungalovy (A2C/A3C/A4C): cca 38 m2, kombinace obývací ložnice, 1 samostatná ložnice, balkon nebo terasa na stranu do krajiny, jinak stejné vybavení jako A2D.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlina od 10.00 do 23.00 h. Káva a zákusky od 15.00 do 16.00 h. 2 hodiny denně ovoce a zmrzlina ze smartline vozíku.

Sport/aktivity

zdarma: fitness. Několikrát týdně večerní zábava. Za poplatek: šipky, stolní tenis, biliár, minigolf, 2 tenisové kurty (jeden s osvětlením), stolní fotbal, stolní tenis, vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Děti

miniklub (od 2 do 12 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště. Dětská postýlka na vyžádání, za poplatek (cca 4 €/den).

Info

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: A.

Upozornění

pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

  • 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.03.2018,12% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2018, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2018
Dětská sleva

A2C: 1 - 3 děti (do 5,99 let) 100% sleva na ubytování. A2A/A2D: 1 dítě (do 5,99 let) 100% na ubytování. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Kréta