Popis

Popis hotelu La Dunette ***

Popis:

Malý rodinný hotel se 16pokoji a vlastní restaurací je postavený přímo na pobřeží, s nádherným výhledem. Nachází se v malé rybářské vesničce St. Anne, na jihu ostrova, s krásnou pláží u hotelu a dalšími plážemi v okolí. Letiště a hlavní město 1,5hodmalé obchody a tržiště v dosahu pěší chůzí další pláže jsou cca 15min chůze.

Vybavení:

Recepce, restaurace, bar (v sezóně zábavní vystoupení, někdy přes půlnoc) na pláži slunečníky a lehátka, šnorchlování, potápění, vodní lyže.

Ubytování:

Pokoje jsou klimatizované a mají telefon, LCD TV, koupelnu (fén). Pokoje s výhledem na moře jsou ve druhém patře.

Stravování:

Kontinentální snídaně.

Doprava:

Letenka Praha - Martinik - Praha. Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace! Uvedená nabídka platípři využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen. V místě: za příplatek transfer (nebo v místě taxi) zajistíme půjčení auta.

Poznámka:

Foto: Karibreisen, La Dunette Hotel.

Martinik

Martinik – přezdívaný ostrovem květů je další z francouzských zámořských departementů. Místo, kde se po 8 hod. letu z Paříže ocitnete ve skutečných tropech. Destinace, která nabízí krásné pláže, romantiku. Místo, kde se můžete svobodně pohybovat a nikam nespěchat. Mezi místa, která stojí za návštěvu, patří bezpochyby botanická zahrada Balata s 195 druhy rostlin, dva minerální prameny Source de Diddiere a Chantfl or, uměle vybudovaný Canal de Beauregadr, motýlí zahrada u Ajoupa-Bouillon, archelogické muzeum ve Fort-de-France. Při návštěvě ostrova nezapomeňte navštívit jednu z destilériíí rumu, které patří k jedním z hlavních atrakcí.

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.

Hotely Martinik