Popis

Popis hotelu La Playa Apartmány ***

Výhody
  • apartmány v blízkosti pláže
  • možnost stravování v sousedním hotelu
Popis hotelu

Apartmány v blízkosti pláže. Možnost stravování v sousedním hotelu.

Poloha

centrum cca 4 km. Autobusová zastávka cca 2 min pěší chůze.

Pláž

cca 150 m od písečné pláže. Cca 100 m od známé pláže Cacao Beach. Lehátka na pláži za poplatek.

Vybavení

11 apartmánů. Restaurace a sladkovodní bazén umístěny v sousedním hotelu Belleville (cca 20 m). Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

apartmány (A1A/A2A/A3A): 1 ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vybavený kuchyňský kout (chladnička s mrazákem, plotýnky), klimatizace, TV, sprcha, WC, balkon nebo terasa, na straně do krajiny.

Stravování

bez stravy, snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. Stravování zajištěno v sousedním hotelu Belleville.

Internet

WiFi v apartmánech za poplatek (cca 15 €/týden), WiFi na recepci hotelu Belleville zdarma.

Děti

dětské židličky.

Info

parkování: parkoviště zdarma; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Dětská sleva

A2A: 2 dosp. + 1 dítě (2-13,99 let) 100% na přistýlce.

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko

Hotely Slunečné pobřeží