Hotel LABRANDA Garden Makadi

Egypt, Hurghada, Makadi Bay

Lemon & Soul Garden Makadi

    Egypt, Hurghada, Makadi Bay
Tento hotel není aktuálně v nabídce

ÚVOD:
Lemon & Soul Garden Makadi hotel je nejlepší volbou moderního ubytování.
LOKALIZACE:
Tato idylická destinace se nachází v těsné blízkosti pláže. Ideální místo pro ty, kteří hledají kvalitní plážovou dovolenou u Rudého moře.

PLÁŽ:
Písečná pláž je vzdálena 900 metrů. 

Shuttle bus (zdarma) od hotelu na pláž jezdí každých 30 minut od 7:00 hod ráno.

UBYTOVÁNÍ:
Hotel se může pochlubit moderně zařízenými pokoji s balkony, koncept All Inclusive. Součástí hotelu jsou lázně, které poskytují hostům možnost rezervovat relaxační a klidné procedury během svého pobytu.
STRAVOVÁNÍ:
Guanameya Restaurant

Mana Pool Bar

Sundowner Bar

Caribbean Beach Bar

MOŽNOSTI VYŽITÍ:
Labrande Garden poskytuje denní a večerní představení, jakož i přístup k různým barem v areálu. Připojení Wi-Fi, terasa nebo balkon, restaurace. Šipky, kulečník a stolní hry jsou některé z mnoha aktivit, které si hosté mohou během svého pobytu užívat.
Názor pořadatele:
Hotel doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

LABRANDA Garden Makadi
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: 1200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 468 582
dnes 7.30–16 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-lemon-soul-garden-makadi-hurghada-egypt-z1468582/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.