Lagoon Attitude Hotel

  Mauricius, Severní pobřeží, Anse le Raie

4/5

LAGOON ATTITUDE - ECO ADULTS ONLY

    Mauricius, Severní pobřeží, Anse le Raie
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Tento větší ekologicky zaměřený resort se nachází v severní části ostrova u pláže Anse la Raie. Hotel je držitelem certifikátu organizace Travelife, která se zabývá sociálními, ekonomickými a environmentálními dopady subjektů v oblasti cestovního ruchu. Hotel Lagoon Attitude svým přístupem a prací usiluje o ochranu životního prostředí ostrova a jeho okolí, přichází s novými projekty a společně se svými zaměstnanci se snaží do těchto projektů vtáhnout interaktivně i hotelové klienty. Hotel nabízí 5 druhů pokojů z celkového počtu 182. V nabídce jsou i pokoje pro handicapované. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu, Wi-Fi, TV, Mini bar, safe, zařízení na přípravu kávy a čaje, klimatizace, vysoušeč vlasů. Velice zajímavý je program OTENTIK, který Vám umožní zažít mauritánskou pohostinnost, vidět práci místních výrobců, objevovat tradiční kulturu na vlastní kůži. V hotelu se nepouživá žádný plast na jedno použití, od 1.11.20 to bude platit ve všech hotelech řetezce Attitude.
Hotel nabízí 5 restaurací (lokální, mezinárodní a asijská kuchyně, mořské plody), 3 bary, 3 bazény (1 vyhřívaný), 2 tenisové kurty, petanque, kruhový trénink, plážový volejbal, stolní tenis, fitness, jóga, šipky, deskové hry, Nordic walking, pestrá nabídka vodních sportů. Za příplatek je možnost zapůjčení elektro kola, kurz potápění, katamarán. V resortu se samozřejmě nachází Spa s širokým výběrem masáží a venkovní jacuzzi.
ALL INCLUSIVE PROGRAM: Snídaně (07:00 -10:00) Oběd (12:30 - 14:30) Večeře (18:30 - 22:00) formou bufetu v jedné z restaurací. Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje jsou podávány v barech a restauracích dle AI menu. MINI BAR: Nealko drinky, voda a pivo dle menu v minibaru (Doplněno 1x denně).
Možnost snídaně, oběda a večeře v některém z dalších hotelů Attitude (nutné rezervovat 24 hodin předem, nezahrnuje transfer)

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČ 49356861.
Název hotelu dle pořadatele: LAGOON ATTITUDE - ECO ADULTS ONLY ****
Lokalita dle pořadatele: Severní pobřeží, Mauritius
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Lagoon Attitude Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 983 438
dnes 8–18 h

Hodnocení

19. nejlepší hotel v destinaci Severní pobřeží

4/ 5 5 recenzí


Martina H. září 2019
Hotel pro dospělé s úžasnou atmosférou. Hotel je nyní pod názvem Lagoon Attitude. Důležitou informací je, že je pouze pro dospělé. Hotelový řetězec Attitude nyní spravuje... celá recenze


Monika září 2019
Prohlídka Hotelu Sensimar. Pěkný hotel s hezkými zahradami a velokými kaktusy... celá recenze


Helena Keharová únor 2016
Hotel Blumarine Attitude rozhodně neodpovídá ****. Tento hotel naprosto neodpovídá **** a nabídce CK.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Mauricius

Exotických destinací s krásnými plážemi a průzračným mořem je na světě hodně, Mauricius však mezi nimi stále vyniká mimořádně kvalitními službami. Ať si chcete splnit svůj životní sen a dopřát si opravdu luxusní dovolenou za ekonomickou cenu, Mauricius vás nezklame. Rozsáhlé hotelové komplexy s lázeňskými centry, golfovými hřišti a vysokým standardem služeb i hotýlky střední kategorie splní vaše představy o lenošení na bílých plážích. Ani ti aktivnější z vás nebudou zklamáni, možnosti vyžití jsou stále bohatší, vybírat si můžete z mnoha druhů doplňkových aktivit a fakultativních výletů. Velkou výhodou, která přispěje k vaší maximální relaxaci, je i minimální časový posun, bohaté možnosti leteckého spojení a po celý rok velmi dobré klimatické podmínky.

Nezávazná objednávka

LAGOON ATTITUDE - ECO ADULTS ONLY
    Mauricius, Severní pobřeží, Anse le Raie

Cena
43 462 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 983 438

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
43 461,5 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 962 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 395 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
990 Kč