Langdale Boutique Hotel by Amaya

  Srí Lanka (Cejlon), Nuwara Eliya

LANGDALE BY AMAYA

    Srí Lanka (Cejlon), Nuwara Eliya
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do letoviska Negombo, které se pyšní svými uchvatnými plážemi a nadstatndartními turistickými službami. Užijte si sluníčka, překrásného moře a místní atmosféru.
PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V RESORTU Langdale by Amaya 5*****!!

Popis lokace

NUWARA ELIYA:
'Město světla', známé také jako 'Malá Anglie', je nejvýše položeným městem Sri Lanky. Město si vyhlédli Britové v první polovině 19. století a zřídili zde sanatorium, neboť zdejší podnebí je mnohem příznivější, než horké a vlhké tropy na pobřeží. 'Nuwara Eliya' je jedním z nejdůležitějších center pěstování čaje na Sri Lance a mnozí znalci považují zdejší produkci za vůbec nejkvalitnější na ostrově. Můžete tu zahlédnout krásné domky v anglickém stylu, včetně dokonale střiženého trávníku, typickou anglickou červenou poštovní schránku nebo třeba památník britských vojáků, kteří padli v první světové válce.

Popis ubytování

LANGDALE BY AMAYA 5*****:
Hotel Amaya Langdale je situován v oblasti „Nuwara Eliya“. Tento hotel se nachází 5 minut chůze od továrny na zpracování čaje „Somerset“. Hotel se nachází 20 minut jízdy autem od botanické zahrady „Hakgala“ a 25 minut od golfového hřišt221695ě „Nuwara Eliya“. Tento hotel je obklopen zelenými čajovými plantážemi. Hotel disponuje 3 kategoriemi pokojů – „Superior Rooms“, „Luxury Rooms“ a „Deluxe Rooms“. Všechny pokoje disponují wifi připojením, TV s plochou obrazovkou, satelitními programy, telefonem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, digitálním trezorem, psacím stolem, vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů, župany a luxusními přípravky do koupele. Některé pokoje disponují minibarem. Hotel disponuje restaurací servírující pokrmy čínské, japonské, francouzské a italské kuchyně. Restaurace je otevřena na snídaně, obědy a večeře. Restaurace se nachází v lobby hotelu s výhledem na zahradu z terasy a vedle bazénu. Restaurace disponuje 40 místy k sezení. Hotel také disponuje barem disponující nabídkou různých tropických koktejlů. Bar je vybaven ve stylu salonku s pohodlnými křesly. Bar je otevřen pouze na snídaně, obědy a večeře. Hotel také umožňuje svým hostům využití služby stolování na pokoji, které mohou využít od 06:00-23:00. Hotel dále disponuje venkovním bazénem, který je k dispozici od 07:00-18:00. Hotel také disponuje Spa centrem, kde hosté mohou využít masáží, vířivka či parních lázní. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program

1. DEN
Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)
2. DEN (LETIŠTĚ/NUWARA ELIYA)
Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu Langdale by Amaya 5*****
Volný program
3. DEN - předposlední DEN - (NUWARA ELIYA)
Volný program
Možnost fakultativních výletů
Poslední DEN
Volný program
Odjezd na letiště
Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)
Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Langdale Boutique Hotel by Amaya ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 043 218
dnes zavřeno

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-langdale-by-amaya-nuwara-eliya-sri-lanka-z2043218/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Srí Lanka (Cejlon)

Srí Lanka je ostrovním státem v Indickém oceánu u jihovýchodního výběžku Indie, s níž je spojen pásem korálových útesů, nazývaných Adamův most. Dříve byl ostrov známý pod názvem Cejlon. Přírodní krásy tohoto stálezeleného ostrova jsou díky příznivému podnebí velmi rozmanité a Srí Lanka je domovem jedinečných rostlinných i živočišných druhů. Krajina přechází od pobřežních písečných pláží a palmových hájů přes čajovníková a rýžová pole po deštné pralesy. Stejně bohaté je i moře, zejména korálové útesy jsou plné pestrobarevného života. Stejně jako příroda, tak i umělecké a architektonické památky na tomto ostrově své návštěvníky ohromí. Ve městech to jsou stavby pamatující éru kolonialismu. Po celém ostrově jsou rozesety posvátné chrámy, svatyně a poutní místa hinduistických a budhistických náboženství.