500 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Lavris Hotel & Bungalows ****

Popis hotelu

Komplex má k dispozici mnoho různých služeb a zařízení, které zajišťují příjemný pobyt. Patří k nim mimo jiné přístup k internetu, WiFi, restaurace, bar, dětská herna a služba hlídání dětí. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. K areálu patří krásná zahrada a hřiště.

Vybavení

Komplex má k dispozici mnoho různých služeb a zařízení, které zajišťují příjemný pobyt. Patří k nim mimo jiné přístup k internetu, WiFi, restaurace, bar, dětská herna a služba hlídání dětí. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. K areálu patří krásná zahrada a hřiště.

Vybavení pokoje

Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve speciálních pokojích pro rodiny. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a koupelnu. Ke standardu většiny pokojů patří i balkón nebo terasa. V ubytovacích jednotkách se nachází oddělené ložnice. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K dispozici je také sejf. K dispozici je také lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Dostatek pohodlí zaručuje připojení k internetu, telefon, televize a stereo aparatura. Koupelny mají sprchový kout, vanu a vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Hosté mohou využít krytý i venkovní bazén. Hosté mohou využít i terasu, terasu s přímým sluncem, lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar s možností drobného občerstvení. Z volnočasových aktivit nabízí komplex vedle fitness studia, stolního tenisu, kulečníku, spa a sauny za poplatek také tenis a masáže. Nabídku doplňuje animační program a miniklub.

Stravování

Komplex nabízí několik možností stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, polopenze a stravování all inclusive. Komplex kromě toho nabízí možnost občerstvení. Rozlévají se nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Je možné zaplatit kreditními kartami Visa, AMEXCO a MasterCard.

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:
• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

Hotely Kréta