Popis

Popis hotelu Lázeňské Penziony ***

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje v některém z lázeňských domů, Spr.+WC, SAT/TV, telefon. Toto zařízení je bezbariérové. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku , který nám hotel vyplnil. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

STRAVA

polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře výběr ze 4 menu. Strava se podává v hotelech Jirásek a Prusík. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro, Diners Club, Amex.

DÍTĚ

Pobyt není vhodný pro děti.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

relaxační bazén v hotelu Jirásek. (u LH Prusík, cca 400 m od LH Jirásek): r elaxační bazén, vířivky, Kneipovy chodníčky, aroma a finská sauna, parní lázeň, masáže (aromatické, konopné, uvolňující, smyslové masáže spojené se zábalem), relaxační koupele (thalasso, medová, čokoládová aj.), relaxační a smyslové zábaly. Fitness centrum (kardio zóna a tréninková zóna). Ve městě koupaliště Staré Lázně (1 km): venkovní bazén 25 m dlouhý, plážový volejbal, hřiště na petanque aj.; přehrada Hracholusky (20 km).

PARKOVÁNÍ

zdarma na veřejných parkovištích. U hotelu Jirásek za poplatek 40,- Kč/den (+ vratná záloha 500 Kč na ovladač závory)

POBYT SE ZVÍŘETEM

150,- Kč/noc (povolen je v LP Palacký - nutno vyžádat).

POZNÁMKA

Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 17:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu. Strava se podává v hotelech Jirásek a Prusík. Snídaně od 7:00 - do 10:00 hod, obědy od 11:00 - 13:00 hod, večeře od 17:00 hod. Rozmístění klientů do jednotlivých penzionů se provádí přímo na místě na recepci Prusík. V den příjezdu se všichni klienti hlásí na recepci hotelu PRUSÍK (non-stop provoz).

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

ZDRAVÍ Z LÁZNÍ (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s polopenzí, - 1x uhličitá koupel - 1x klasická masáž částečná - 1x perličková koupel s přísadou - 1x inhalace individuální - 1x Nordic Walking (lekce 60 min) - 2x solná jeskyně - 2x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 1,5 hod, BONUS: - vycházka s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, - hudební večer - zdravotnická přednáška - vstup zdarma do bazénu v hotelu Jirásek

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

WELLNESS TÝDENNÍ POBYT (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s polopenzí - 4x základní vstup do Wellnes centra Konstantin na 1,5 hod - 1x relaxační koupel, - 1x smyslová masáž částečná se zábalem - 1x hubnoucí kosmická loď nebo pleťové ošetření BONUS: - vycházka s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, - hudební večer - přednáška - wellness terapie ve wellness centru od pondělí do čtvrtka s 20% slevou - vstup zdarma do bazénu v hotelu Jirásek

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)
- 2x ubytování s polopenzí - 1 x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 1,5 hod - 1x uhličitá koupel - 1 x klasická masáž částečná - 1x solná jeskyně BONUS: - vstup zdarma do bazénu v hotelu Jirásek

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

WELLNESS PRODLOUŽENÝ POBYT (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování s polopenzí - 2 x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 1,5 hod - 1x relaxační koupel - 1x smyslová masáž částečná se zábalem BONUS: - wellness terapie ve Wellness centru od pondělí do čtvrtka s 20% slevou - vstup zdarma do bazénu v hotelu Jirásek

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

TÝDEN PRO SENIORY 55+ (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
7x ubytování s polopenzí - 1x parafínový zábal na ruce - 1x střídavé nožní koupele - 1x uhličitá koupel - 1x klasická masáž - 1x podvodní masáž - 2x solná jeskyně BONUS: - vycházka s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní - hudební večer - zdravotnická přednáška - vstup zdarma do bazénu v hotelu Jirásek

UPOZORNĚNÍ

Rozmístění klientů do jednotlivých penzionů se provádí přímo na místě na recepci hotelu Prusík.

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: parkování na veřejných parkovištích, úschova vlastních kol.

REKREAČNÍ POPLATEK

15,- Kč/den

AKČNÍ NABÍDKA

NEJMENŠÍ a NEJKLIDNĚJŠÍ ZÁPADOČESKÉ LÁZNĚ

PROČ K NÁM ?

Proč Konstantinovy Lázně: - lázně Vašeho srdce - léčba a rehabilitace kardiovaskulárních nemocí a léčba pohybového ústrojí - nejmenší a nejklidnější západočeské lázně - minerální prameny s nejvyšším obsahem volného oxidu uhličitého v Čechách - jediné lázně Plzeňského kraje (jen 45 km od Plzně) - ochutnejte místní bylinný likér Konstantin či citronádu z pramene Prusík - nová bruslařská a cyklistická in-line stezka (5,2 km)

VYBAVENÍ

Celý lázeňský komplex tvoří 9 lázeňských domů, z nichž hlavní budova byla pojmenována po pražském profesorovi vnitřního lékařství MUDr. Bohumilu Prusíkovi. LH PRUSÍK: ubytování, non-stop recepce, jídelna, kavárna s terasou, BALNEO provoz se solnou jeskyní, stálá lékařská služba. LH JIRÁSEK: ubytování, restaurace s kavárnou a terasou, půjčovna jízdních kol a hůlek na Nordic Walking, rehabilitační bazén, salonek s Wi-Fi připojením. Ostatní domy: ubytování. Další možnosti v areálu lázní: sport - Nordic Walking, petanque, cyklistika (půjčovna kol), nová bruslařská a cyklistická in-line stezka (5,2 km), tenis, stolní tenis, volejbal, hipoturistika, zimní metaná, lanové centrum (2 km), kultura - koncerty, taneční večery, výstavy, slavnosti, besedy, lékařské přednášky, vycházky do okolí lázní s průvodcem, zájezdy aj.

POLOHA

Konstantinovy Lázně, ležící cca 45 km severozápadně od Plzně se zaměřují na prevenci, léčbu a rehabilitaci kardiovaskulárních nemocí a léčbu pohybového ústrojí. Léčba je založena na využití přírodního minerálního pramene s nejvyšším obsahem volného oxidu uhličitého v České republice. NOVĚ: rehabilitace lidí s chorobami pohybového a nervového ústrojí, rovněž včetně časné rehabilitace, k níž nastupují přímo z nemocničního lůžka pacienti po úrazech pohybového aparátu, po ortopedických operacích, implantacích totálních endoprotéz (kloubních náhrad), po operacích meziobratlových plotének i stenóz páteřního kanálu.

PŘÍJEZD AUTEM

Dálnice D5 Praha - Plzeň, sjezd z dálnice EXIT 67, dále do centra Plzně, z centra Plzně směr Karlovy Vary, po E49 přes Úněšov a za Úněšovem 4-5 km je směrová tabule odbočka vlevo Konstantinovy Lázně, projedete Pláň - Ostrov u Bezdružic - Novou Ves (v Nové Vsi doleva 1 km Konstantinovy Lázně). Parkovaní na nedalekém centrálním parkovišti u ředitelství lázní, nebo za poplatek u hotelu Jirásek.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Z CAN Plzeň - Stříbro (přestup) - Konstantinovy Lázně. (Autobusová zastávka - vzdálena od hotelu Jirásek 100 m od hotelu Prusík 400 m).

PŘÍJEZD VLAKEM

Plzeň hl. nádraží -směr Cheb, ve stanici Pňovany se přesedá na vlak směr Bezdružice, předposlední stanice Konstantinovy Lázně (od hotelu Jirásek 200 m a od hotelu Prusík 500 m).

Hotely Plzeňský kraj