Hotel Lázeňské Sanatorium Moravan

  Česko, Olomoucký kraj, Teplice nad Bečvou

Teplice nad Bečvou - Lázeňský dům MORAVAN

    Česko, Olomoucký kraj, Teplice nad Bečvou
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Cena balíčku Relaxace v lázích (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (2x uhličitá koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu. Pobyt začíná večeří a končí snídaní.

Balíček 2

Cena pobytu Wellness dny (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (2x uhličitá koupel se zábalem, 1x zábal části těla z bahna z Mrtvého moře (záda nebo dolní končetiny), 1x celotělová aromamasáž), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu, 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu Ne-St.

Balíček 3

Cena pobytu Zadáno ženám (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x zábal zad z bahna z Mrtvého moře, 1x uhličitá koupel se zábalem, 1x vířivá nožní lázeň, 1x aroma masáž částečná, 1x masáž obličeje vč. očištění a tonizace), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu, 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu v Po., Út.

Balíček 4

Cena pobytu Léčba lupénky a atopického ekzému (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (1x lokální parafínový zábal nebo elektroléčbu, 3x biolampu, 1x konopný zábal celého těla, 1x zábal části těla (zad nebo nohou) z bahna z Mrtvého moře, 2x celková uhličitá koupel s přírodní solí z Mrtvého moře se zklidňujícím zábalem, 2x koupel uhličitá celková s konopoju přisadou + zábal, 1x suchá masážní vana), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu. Nástup denně kromě So a Ne.

Balíček 5

Cena pobytu Nevšední dny (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku - posouzení zdravotního stavu, procedury (1x uhličitá koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná, 1x kyslíková terapie, 1x vířivá nožní lázeň), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu. Nástupní dny: Po.

Balíček 6

Cena pobytu Lednové láznění s vůní zázvoru (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x čaj z čerstvého zázvoru s medem a citrónem nebo expresso Mocchiato, relaxační program (1x uhličitá koupel s přísadou aroma zázvoru se zábalem, 1x klasická masáž částečná s aroma zázvoru, volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu.

Balíček 7

Cena balíčku Lednové láznění s vůní zázvoru (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, 1x čaj z čerstvého zázvoru s medem a citrónem nebo expresso Mocchiato, relaxační program (1x uhličitá koupel s přísadou aroma zázvoru se zábalem, 1x klasická masáž částečná s aroma zázvoru, 1x zábal celotělový s aroma zázvoru, 1x suchá masážní vana Hydrojet, volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu, 6x vstup do bazénu (60 min.)).

Balíček 8

Cena pobytu TOP LAST RELAXAČNÍ POBYT NA 3 DNY (2 noci ) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí výběrového typu (snídaně formou bufetu a večeře výběr ze 3 menu), relaxační program (1x celková uhličitá koupel s aroma zázvoru se zábalem, 1x masáž klasická částečná s aroma zázvoru), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu.

Balíček 9

Cena pobytu Malý léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, 1x vyšetření EKG, léčebné procedury dle určení lékaře v průměrné ceně 451 Kč/den, volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu. Procedury jsou poskytovány Po-So. Nástup denně kromě So a Ne.

Balíček 10

Cena pobytu Lázeňská ochutnávka (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x celková uhličitá koupel přísadová (konopí, švestka, kokos nebo Whiskey) se zábalem, 1x celotělová vířivá lázeň přísadová se zábalem, 1x klasická masáž částečná), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu, 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu Ne-St.

Balíček 11

Cena pobytu Báječná dovolená v lázních (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 1x posouzení zdravotního stavu, 1x trio procedur s vůní tropického ráje (1x celková uhličitá koupel s přísadou s kokosovým aroma se zábalem + 1x kokosová masáž částečná + 1x kokosový zábal celého těla), další procedury (1x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x celotělová vířivá lázeň se zábalem, 2x kyslíková terapie, 1x aromamasáž masáž celková, 1x Madagaskarská masáž hlavy a obličeje, 1x masáž nohou se zábalem, 1x suchá masážní vana Hydrojet, 1x andulační terapie s IR termoterapií), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu, volný vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu, 1x poukaz na zapůjčení elektrokola na dvě hodiny.

Balíček 12

Cena pobytu Lázeňské rozmazlování (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 1x láhev červeného moravského vína 0,7l na dvoulůžkový pokoj, procedury (švestkové, brusinkové, kokosové nebo Whiskey trio (uhličitá koupel se zábalem + masáž částečná + celotělový zábal s vybraným aroma), 1x vířivá nožní lázeň, volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu, 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Zvýhodněná cena pobytu při nástupu Ne-Út.

Balíček 13

Cena pobytu Lázeňský týden pro zdraví (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku - posouzení zdravotního stavu, procedury (1x celková uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem se zábalem, 1x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x celotělová vířivá lázeň se zábalem, 1x vířivá nožní lázeň, 1x zábal části těla z bahna z Mrtvého moře, 2x klasická masáž částečná), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu, 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Nástup denně kromě So a Ne.

Balíček 14

Cena léčebného pobytu Fit pro život (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x velkou zdravotní prohlídku (vč. anamnézy, fyzikálního vyšetření, EKG a krevního obrazu), 1x rozšířené laboratorní vyšetření krve a moči, 1x funkční vyšetření zátěžovým testem, 1x echokardiografii, 1x konzultaci s nutričním terapeutem (vč. analýzy na přístroji In body), procedury (5x elektroléčba dle indikace lékaře, 3x celková uhličitá koupel se zábalem, 3x individuální rehabilitace, 1x masáž lávovými kameny celková nebo aromamasáž celková vč. obličeje, 1x aromamasáž masáž částečná, 1x masáž rukou se zábalem, 1x suchá masážní vana Hydrojet, 4x kyslíková terapie), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu, volný vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu. Pobyt začíná večeří a končí obědem.

Balíček 15

Cena pobytu Léčba pohybového aparátu a nervových onemocnění (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (2x částečná klasická masáž, 1x skupinové cvičení v bazénu, 3x skupinový léčebný tělocvik, 5x elektroléčba dle určení lékaře, 2x lokální parafínový zábal, 3x celková uhličitá koupel se zábalem), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu. Nástup denně kromě So a Ne.

Balíček 16

Cena pobytu MOLEKULARIA - teplická vodíková terapie (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 1x velká vstupní lékařská prohlídka (anamnéza, fyzikální vyšetření, EKG, krevní obraz), procedury (2x celotělová vířivá lázeň obohacená o molekulární vodík, 2x klasická masáž částečná s molekulárním vodíkem, 1x masáž rukou s molekulárním vodíkem, 5x kyslíková trapie s pitnou kúrou molekulární vody, 2x vířivá lázeň dolních nebo horních končetin obohacená o molekulární vodík, 2x parafínový zábal s molekulárním vodíkem, 2x celková uhličitá koupel se zábalem), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu, volný vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu.

Balíček 17

Cena pobytu Lázeňská terapie při křečových žilách (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní prohlídku - posouzení zdravotního stavu, procedury (6x celková uhličitá koupel se zábalem, 3x suchá uhličitá koupel, 3x střídavá nožní lázeň, 3x přístrojová lymfodrenáž nohou (žilní program), 1x skupinový léčebný tělocvik, 1x skupinové cvičení v bazénu), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu. Nástup denně kromě So a Ne.

Balíček 22

Cena pobytu Léčba ischemické choroby dolních končetin a diabetické neuropetie dolních končetin (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury (5x celková uhličitá koupel se zábalem, 3x suchá uhličitá koupel, 5x elektroléčba dle určení lékaře, 1x skupinový léčebný tělocvik, 3x střídavá nožní lázeň, 2x vířivá nožní lázeň, volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu. Nástup denně kromě So a Ne.

Balíček 25

Cena pobytu Vůně dálek (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury: (2x koupel celková uhličitá s přírodní solí z Mrtvého moře + zábal, 1x zábal celého těla z bahna z Mrtvého moře, 1x vířivá nožní lázeň, 1x Madagaskarská masáž částečná, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá masážní vana), 1x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu. Nástup na pobyt Ne-Čt.

Balíček 26

Cena pobytu Senior (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x malou vstupní lékařskou prohlídku, procedury: (5x celková uhličitá koupel se zábalem, 2x klasická masáž částečná, 2x lokální parafín nebo oxygenoterapii dle doporučení lékaře), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu. Nástup denně kromě So a Ne.

Balíček 27

Cena pobytu Teplická léčebně - relaxační kúra (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x posouzení zdravotního stavu, procedury (1x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x celková uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem se zábalem, 1x švestková uhličitá koupel se zábalem, 1x kyslíková terapie včetně vitamínového nápoje, 1x lokální parafínový zábal, 1x zábal celého těla z bahna z Mrtvého moře, 1x švestková masáž částečná, 1x klasická masáž částečná), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu, 2x vstup do wellness centra ve vyhrazenou dobu (2 hod.). Nástup denně kromě So a Ne.

Balíček 28

Cena pobytu Zdravé srdce (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x velkou vstupní lékařskou prohlídku (anamnéza, fyzikální vyšetření, EKG, laboratorní vyšetření, doporučení procedur), léčebné procedury dle určení lékaře v průměrné ceně 683 Kč/den, volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu. Procedury jsou poskytovány Po-So. Nástup denně kromě So a Ne. Pobyt začíná večeří a končí obědem.

Balíček 29

Cena pobytu Lázeňská harmonie (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, procedury (1x zábal zad nebo nohou z bahna z Mrtvého moře, 1x celková uhličitá koupel se solí z Mrtvého moře s briliantem se zábalem, 1x koupel uhličitá celková přísadová (konopí, kokos, švestka nebo Whiskey) se zábalem, 1x aroma masáž klasická částečná, 1x suchá masážní vana), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu, 1x vstup do wellness centra Moravan (2 hod.). Nástup: denně kromě Pá. a So.

Balíček 30

Cena pobytu Revital (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 1x posouzení zdravotního stavu, procedury: (1x vířivá koupel nohou, 1x masáž nohou se zábalem, 1x masáž rukou se zábalem, 1x madagastkarská masáž obličeje a hlavy, 1x celková uhličitá koupel se zábalem, 1x klasická masáž částečná, 1x kyslíková terapie, 1x andulační terapie s IR termoterapií, 1x vířivá lázeň horních končetin), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu. Nástup denně kromě So a Ne.

Balíček 31

Cena pobytu pobyt pro klienty s hypertenzí (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x velkou vstupní lékařskou prohlídku (anamnéza a fyzikální vyšetření, EKG, laboratorní vyšetření, doporučení procedur), procedury (1x Holter monitorace TK, 6x celková uhličitá koupel se zábalem, 6x suchá uhličitá koupel, 2x skupinové cvičení v bazénu, 2x skupinový léčebný tělocvik, 1x lekce Nordic Walking s trenérem, 3x masáž klasická částečná), volný vstup do bazénu ve vyhrazenou dobu po celou dobu pobytu. Nástup denně kromě So a Ne.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Komfortně vybavený lázeňský dům Moravan nabízí prvotřídní lázeňské služby. Nachází se v poklidné části lázní obklopené zelení a nabízí širokou škálu služeb pro relaxaci a odpočinek. K dispozici je bazén, wellness centrum, nechybí ani pestrá nabídka léčebných a relaxačních procedur i doplňkových služeb. Ubytování je možné v různých kategoriích. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky nebo dětské postýlky. Stravování probíhá formou plné penze nebo polopenze. Denně je otevřena kavárna s příjemnou atmosférou a pestrou nabídkou jídel a nápojů. V létě je možné posedět na venkovní terase. Při procházkách po areálu lázní můžete navštívit Zbrašovské aragonitové jeskyně, které vznikly působením teplické přírodní minerální uhličité vody, a vstup do nich se nachází nedaleko lázeňského domu Moravan.

POLOHA

jedny z nejstarších lázní na Moravě jsou u města Hranice na Moravě, 40 km východně od Olomouce, disponují unikátním přírodním léčivým zdrojem alkalické zemité kyselky. Hotel je položen v malebném údolí řeky Bečvy, v poklidné části lázní a uprostřed zeleně. Obec Teplice nad Bečvou leží na levém břehu řeky Bečvy v kopcovitém terénu s překrásným pohledem do kotliny v níž protéká řeka. Z obce je za pěkného počasí vidět panoráma Beskyd s Radhoštěm a Lysou horou, Hostýnské i Oderské vrchy. Nejstarší písemná zmínka o Teplicích nad Bečvou (do roku 1958 o Zbrašově, nyní místní část obce) pochází z roku 1328. Na části jejího katastrálního území leží Lázně Teplice nad Bečvou a evropsky známé Zbrašovské aragonitové jeskyně, jejichž vchod byl objeven přímo na území obce v roce 1912 bratry Chromými. Jeskyně byly zpřístupněny v roce 1926.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, kavárna, konferenční služby, sál, hotel. trezor, jídelna, venkovní terasa, úschovna a půjčovna kol, stolní tenis, kulečník, šachy, tělocvična, balneoprovoz, vnitřní vyhřívaný rehabilitační bazén, wellness centrum se saunovým světem, kosmetika, pedikúra, akceptace platebních karet, parkoviště (jen na objednání a za poplatek a vratnou kauci za parkovací kartu na místě).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Komfort a Exclusive a 2lůžkové apartmány Exclusive, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan), TV, chladnička, Wi-Fi (zdarma), Exclusive navíc trezor, telefon. Apartmány: ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj. 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

polopenze nebo plná penze (snídaně, oběd i večeře - bufet vč. nealko nápojů).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: chronická ischemická choroba srdeční, vysoký krevní tlak, stavy po zánětech žil, poruchy pohybového aparátu, ischemická choroba dolních končetin. Léčba: vodoléčba (uhličité koupele, přísadové uhličité koupele, vířivé lázně, podvodní masáže...), zábaly (lokální tepelné zábaly - rašelina, parafín, zábaly z bahna Mrtvého moře), masáže (klasické masáže částečné - celotělové, aromamasáže, relaxační, lávovými kameny, masáž obličeje, Thajské masáže, ....), elektroléčba (iontoforéza, galvanizace, diatermie, solux, diadynamik, ultrazvuk...), oxygenoterapie, inhalace, procedura v poláriu Arktika. Suchý plynový bazén k dispozici v LS Janáček. Kontraindikace (stavy nevhodné k lázeňské léčbě a pobytu v Lázních Teplice nad Bečvou): Kouření, Těhotenství, Věk do 18 let (výjimku tvoří pobyty dětí v Dětské léčebně a vstup do bazénu), Inkontinence moče a stolice, Všechny nemoci v akutním stádiu, Akutní psychózy a duševní poruchy, Akutní horečnatá onemocnění, Alkoholismus a toxikománie, stavy pod vlivem alkoholu a psychotropních látek, Nemoci přenosné z člověka na člověka, např. AIDS a jiné infekční nemoci a bacilonosičství, Epilepsie (nástup možný pouze s vyjádřením neurologa), Opakující se profuzní krvácení v posledních 12 měsících (léčba je možná po vyjádření hematologa), Kachexie - stav dlouhodobé podvýživy, BMI méně než 16,5, Onkologická onemocnění (léčba je možná po vyjádření onkologa), Neléčený vysoký krevní tlak, selhávání srdce a maligní arytmie - neplatí pro indikační skupinu II, Onemocnění kůže nebo porucha integrity kůže, Snížená možnost komunikace nebo neschopnost dodržovat léčebný a domácí řád , Transitorní stavy zmatenosti, demence, stavy se sníženou možností komunikace nebo neschopností dodržovat léčebný řád, Stavy po trombózách dolních končetin, povrchové do 6 týdnů, hluboké do 3 měsíců, mohutné varixy u masáží nohou, celotělových masáží a vířivých lázní dolních končetin

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sportovní vyžití přímo v areálu lázní (tenis, stolní tenis, Nordic walking, cykloturistika, minigolf, fitness, kulečník, plavání, polárium, půjčovna kol a NW holí). V okolí značené turistické a cyklotrasy, bowling, plovárna, golfové hřiště.

Základní cena zahrnuje

ubytování se stravou (dle výběru pobytu), volný vstup do bazénu.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Teplice nad Bečvou - Lázeňský dům MORAVAN ***
  • Lokalita dle CK: Česko
  • Místo dle CK: Střední Morava

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 512 584
dnes 7.30–20 h

Nezávazná objednávka

Teplice nad Bečvou - Lázeňský dům MORAVAN
    Česko, Olomoucký kraj, Teplice nad Bečvou

Cena
5 625 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 512 584

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 625 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč