Hotel Lázeňský dům Priessnitz

  Česko, Olomoucký kraj, Jeseník

PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - LD PRIESSNITZ - Ochutnávka wellness 2021 - Jeseník

  Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Jeseník
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Priessnitzovy léčebné lázně jsou klimatickými lázněmi ležícími v nadmořské výšce 620 m na úpatí Rychlebských hor v nejsevernějším výběžku Slezska a Moravy. Vhodné geografické podmínky je předurčily k léčbě především chorob – dýchacího ústrojí, srdečně cévních, štítné žlázy, duševní, ženské a kožní. Hostům jsou v areálu k dispozici tenisové kurty, minigolf, půjčovna horských kol aj. V hlavním lázeňském hotelu Priessnitz jsou k dispozici 3 výtahy, recepce, 3 jídelny, denní bar, taneční kavárna, ordinace lékaře, bazén, vodoléčby, elektroléčba a další společenské prostory. Pro hosty je v areálu lázní dále k dispozici kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, tenis, minigolf, v zimě lední bruslení a vhodné terény k lyžování a dále bohatá nabídka kulturních programů včetně hudebních koncertů i festivalů, tanečních večerů, diskoték atp.

V celém areálu Priessnitzových lázní není dovoleno kouřit s výjimkou vyhrazených míst. Vzhledem k onemocnění, která se zde léčí, není možný pobyt s domácími mazlíčky.

V nejbližším okolí se nachází Priessnitzovy léčebné lázně – za svou existenci a pozdější proslulost vděčí Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Vincenzi Priessnitzovi.

Ubytování

Ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích standard, dvoulůžkových pokojích superior a dvoulůžkových suite standard. Všechny pokoje i suite mají vlastní sociální zařízení. Suite jsou vzájemně propojené místnosti se 2 lůžky (ložnice) a sedací soupravou (obývací pokoj).

Zimní popis

Pro běžkaře jsou zde strojově upravené stopy na trasách:

  1. Vrstevnicová cesta nad Jižním svahem – nad Rumunským pramenem – Krajník – až k cestě na Českou Ves (tam a zpět 9 km).
  2. Pomezní okruh (modrá a žlutá turistická značka – 6 km).

Základní cena zahrnuje

  • Ochutnávka wellness 2021
  • 1× koupel ze solí z Mrtvého moře, 1× celková masáž.

Cena na osobu / 2 noci s polopenzí a léčebným programem.

Základní cena nezahrnuje

  • Oběd osoba
  • Lázeňský poplatek

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - LD PRIESSNITZ - Ochutnávka wellness 2021 - Jeseník
  • Lokalita dle CK: Jeseníky
  • Místo dle CK: Jeseník

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 932 490
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

PRIESSNITZOVY LÉČEBNÉ LÁZNĚ - LD PRIESSNITZ - Ochutnávka wellness 2021 - Jeseník
  Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Jeseník

Cena
5 050 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 932 490

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 050 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč