Hotel Lázeňský dům Réva

Česko, Královéhradecký kraj, Janské Lázně

4/5

LÁZEŇSKÁ DEPENDANCE RÉVA - Víkendový relaxační pobyt - Janské Lázně

  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Janské Lázně
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Lázeňská dependance je umístěna na příjemném a klidném místě, v blízkosti lesa. Okolí dependance nabízí ideální podmínky pro milovníky turistiky, cyklistiky i lyžování. Pěší či cyklistický výlet lze podniknout na Černou horu, k černohorskému rašeliništi, Modrým kamenům, do Pece pod Sněžkou či do Velké Úpy. V zimním období si můžete zalyžovat v některém z přilehlých lyžařských středisek. Od termálního bazénu je dependance vzdálena 300 m. V Janských Lázních naleznete rehabilitační bazén s vířivkami napouštěnými termální minerální vodou, finskou a parní saunu, perličková masážní lůžka, podvodní sopky, protiproud a sluneční terasu s venkovní vířivkou, která je v provozu po celý rok. Centrální recepce je v blízkém lázeňském domě Janský Dvůr a lázeňské procedury jsou podávané v lázeňském Hotelu Terra.

Ubytování

V jednolůžkových a dvoulůžkových nerekonstruovaných pokojích Economy a rekonstruovaných dvoulůžkových pokojích Plus. Do dvoulůžkových pokojů lze přidat jedna přistýlka pro dítě do 12 let. V pokojích je vlastní sociální zařízení, TV/SAT, lednička, příruční trezor a připojení k internetu přes Wi-Fi.

Slevy

Děti bez nároku na lůžko a služby do 3 let zdarma. Děti 3–12 let ubytování se slevou 20% (bez nároku na wellness program).

Základní cena zahrnuje

  • Víkendový relaxační pobyt

Lázeňský program: 1× klasická masáž částečná, 1× havajská masáž částečná, 1× celková přísadová koupel v léčivé termální vodě, 1× rašelinový zábal. Vstup do Aquacentra na 2 hodiny denně, vstup do fitness centra na 2 hodiny denně a poukázka na kávu v lázeňské kolonádě.

Cena za osobu / 3 noci s polopenzí a programem.

Děti bez nároku na lůžko a služby do 3 let zdarma. Děti 3–12 let ubytování se slevou 20% (bez nároku na wellness program).

Základní cena nezahrnuje

  • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko
  • Rekreační poplatek

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: LÁZEŇSKÁ DEPENDANCE RÉVA - Víkendový relaxační pobyt - Janské Lázně
  • Lokalita dle CK: Krkonoše
  • Místo dle CK: Jánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 755 918
dnes 8–18 h

Hodnocení

17. nejlepší hotel v destinaci Královéhradecký kraj

4/ 5 1 recenzí


Mirek P leden 2020
Lednový relaxační pobyt 2020. Bylo to fajn, všeobecná spokojenost.... celá recenze

Nezávazná objednávka

LÁZEŇSKÁ DEPENDANCE RÉVA - Víkendový relaxační pobyt - Janské Lázně
  Česko, Královéhradecký kraj, Krkonoše, Janské Lázně

Cena
3 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 755 918

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 990 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
4 320 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč