Hotel Lázeňský dům Veľká Fatra

  Slovensko, Střední Slovensko, Turčianske Teplice

LD VEĽKÁ FATRA a dep. AQUA

    Slovensko, Kremnické vrchy, Slovenské termály, Střední Slovensko, Velká Fatra, Turčianske Teplice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Cena pobytu Klasik GOLD Klasik (7 a více nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí, ovocný košík plný vitamínů, lahev sektu, snídani na pokoj, chutné a prvotřídně připravená jídla a kvalitní nápoje z GOLD nápojového lístku, GOLD zóna pro nerušené stolování, vstupní vyšetření, 21 procedur na doporučení lékaře (3 na každou noc), 2x vstup do Spa & Aquapark (3 hod.). Doporučená délka pobytu 2-3 týdny. Sleva 10 % při pobytu nad 14 nocí, 15 % při pobytu nad 21 nocí. Sleva 20 % za včasný nákup 60 dní před nástupem (při pobytu na min. 14 nocí při 100 % úhradě).

Balíček 3

Cena pobytu Klasik (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, vstupní lékařské vyšetření, procedury (21 procedur na základě doporučení lékaře, 3 na každou noc). Možnost prodloužení pobytu. Sleva 10 % při pobytu nad 14 nocí, 15 % při pobytu nad 21 nocí.

Balíček 4

Cena pobytu Cardio (10 nocí) zahrnuje 10x ubytování s plnou penzí, komplexní vstupní lékařské vyšetření všech orgánových systémů a následně se zaměřením na kardiovaskulární systém, EKG vyšetření, zátěžové EKG, exhokardiografické vyšetření, Holterovo monitorování EKG a TK, komplexní biochemické vyšetření krve na posouzení kardiovaskulárních, endokrinologických, gastroenterologických a onkologických rizikových faktorů, 20 léčebných procedur (dle doporučení lékaře) i s přihlédnutím k průvodním onemocněním pohybového aparátu apod. (např.: minerální uhličitá koupel se zábalem (20 min), klasická léčebná masáž zad a končetin, individuální rehabilitace, suchá uhličitá koupel, oxygenoterapie, plynové injekce, ergometrický tréning, skupinová rehabilitace, elektroléčba, vodoléčba, Nordic Walking, pitné kúry), 1x vstup do Spa & Aquaparku na každé přenocování (3 hod.), volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době. Možnost prodloužení pobytu. Sleva 10 % při pobytu nad 14 nocí, 15 % při pobytu nad 21 nocí.

Balíček 5

Cena pobytu Zlatá Linie (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí (speciální program stravování s cílem optimalizace tělesné hmotnosti), vstupní lékařskou konzultaci (s analýzou tělesného typu, měřením tělesné hmotnosti, procent a množství tuku v těle, procent a množství svalové hmoty, stanovením metabolického věku, BMI, stanovením ideální tělesné hmotnosti, stupněm obezity za účelem předpisu optimální sestavy procedur, pohybové aktivity a programu stravování), konzultace s asistentkou výživy a fittness trenérem, denně měření parametrů tělesné hmotnosti s konzultací, individuální léčebný program, 2 procedury denně na základě doporučení lékaře (např.: vodoléčba, teploléčba, oxygenoterapie, masáže, elektroléčba, tělocvik, minerální koupele, Nordic Walking...), 3x za pobyt Bodyforming - speciální masáž na formování postavy se zábalem (110 min.), volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době. Možnost prodloužení pobytu. Sleva 10 % při pobytu nad 14 nocí, 15 % při pobytu nad 21 nocí.

Balíček 7

Cena pobytu Senior pobyt (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzií, vstupní lékařskou konzultaci, individuální léčebný program - 10 léčebných procedur na základě doporučení lékaře, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době. Možnost prodloužení pobytu. Sleva 10% při pobytu nad 14 nocí , 15% při pobytu nad 21 nocí,

Balíček 8

Cena pobytu SPA & AQUAPARK zahrnuje: ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), 1x vstup do SPA & Aquaparku (3 hod.) na každé přenocování. Sleva 10 % při pobytu nad 14 nocí, 15 % při pobytu nad 21 nocí. Sleva 20 % za včasný nákup 60 dní před nástupem (při pobytu na min. 14 nocí při 100 % úhradě).

Balíček 9

Rekreační pobyt Bed and Breakfest zahrnuje: ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do bazénu Olympic a fitness centra.

Balíček 10

Cena pobytu Wellness víkend (2 a více nocí) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 2x vstup do Royal Bath (30 min.), neomezený vstup do Spa & Aquapark, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době.

Balíček 11

Cena pobytu Harmonie (4 a více nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí (v délce dle zvolené délky pobytu), jednu proceduru denně (4 noci: 1x termoterapie, 1x Smaragdový koupel, 1x masáž Zeus (30 min.), 1x vanová koupel, 5 nocí navíc: 1x Smaragdový koupel, 6 nocí navíc: 1x masáž Zeus (30 min.), 1x vstup do Spa & Aquapark (2 hod.) na každé přenocování, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době.

Balíček 13

Cena pobytu Dětské pobyty zahrnuje ubytování s polopenzí pro děti 4 - 15 let, volný vstup do bazénu Olympic a 3 hodinový vstup do SPA a Aquaparku

Balíček 14

Cena pobytu Imunita (5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), pocedury (2x Brazil Oxygen, 1x Lesetho, Citrónová koupel, Klasická masáž Zeus (30 min.), vířivka, 2x smaragdová koupel, Skotský střik a nebo sauna), instruktáž Nordic walking včetně zapůjčení holí, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době. při 7 dením pobytu ještě navíc 1x Lesetho, Citrónová koupel, Klasická masaáž Zeus (30 min.), 1x smaragdová koupel.

Balíček 15

Cena pobytu Relax pro LD Fatra (od 3 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařské vyšetření, v průměru 2 léčebné procedury (vodoléčba, elektroléčba, masáže, zábaly, léčba laserem , světlem, rehabilitace) na základě doporučení lékaře, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic.

Balíček 16

Cena pobytu červnový pobyt (2-3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), procedury (Zeus, termoterapie), volný vstup do plaveckého bazénu Olympic a fitness. při 3 denním pobytu navíc: 1x oxygenterapie

Balíček 17

Cena pobytu Post Covid (5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), 2 procedury (při 7-denním pobytu 3 procedury) denně (Brazil Oxygen, Biopron lampa na hrudník, Klasická masáž Zeus (30 min.), termální léčivá koupel, zábal CO2, skupinová dýchací gymnastika), instruktáž Nordic walking včetně zapůjčení holí, volný vstup do plaveckého bazénu Olympic v otevírací době.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Bohatá nabídka léčebných procedur přímo na lázeňské kolonádě. Lázeňský dům Veľká Fatra se nachází v centru Turčianskych Teplic, v jednom z nejstarších lázeňských měst na Slovensku. Překvapí Vás komplexním vybavením pokojů a bohatou nabídkou poskytovaných služeb. Léčebné procedury a stravování jsou dostupné přímo v domě, bez nutnosti kamkoliv docházet. V hotelu je možné získat také různé nadstandardní služby (například snídani do postele). Vyjma klasické balneo péče si pobyt v hotelu Velká Fatra užijete třeba při návštěvě hotelového bazénu nebo při kosmetickém ošetření. V rámci kulturního vyžití, případně zájmu posedět si v příjemném prostředí, mohou klienti navštívit společenskou místnost Maximilián, která se nachází hned na přízemí hotelu.

POLOHA

v centru města Turčianské Teplice, přímo vedle lázeňského parku, asi 350 m od Spa & Aquaparku. Depandance AQUA je vzdálená cca 200 m od hotelu Veľká Fatra a pouhých 50 m od Spa & Aquaparku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

VEĽKÁ FATRA****/***: recepce, jídelny, výtahy, kavárna ART Cafe, společenská místnost Maximilián, lobby-bar, internetová kavárna, zahradní restaurace 'U Palatína', konferenční služby, beauty služby (kosmetika, manikúra, pedikúra, solárium, kadeřnictví), balneoterapie, ordinace lékařů, 2 bazény (Olympic, Smaragdový), fitness, biliár, půjčovna společenských her, šachy, společné garáže, parkoviště v LD Aqua 200 m od Veľká Fatra), akceptace platebních karet. Depandance AQUA**: recepce (na veškeré ostatní služby klienti docházejí do LD Veľká Fatra).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Superior VEĽKÁ FATRA**** a Standard VEĽKÁ FATRA*** a depandance AQUA** (200 m od hotelu Veľká Fatra), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, Veľká Fatra navíc fén, župan), rádio, telefon, TV-SAT, možnost 1 přistýlky. balkón (většina pokojů), Wi-Fi (zdarma). VF navíc lednička, minibar. 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze nebo plná penze dle výběru pobytu (snídaně, oběd, večeře - bohaté bufetové stoly). Při odjezdu je možné předem objednat namísto snídaně 'lunch packet'.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci pohybového aparátu, trávicího ústrojí, ledvin a močových cest, ženské nemoci, nemoci trávicího ústrojí, gynekologické (i u dětí), nervové a nemoci z povolání. Léčba: koupele, masáže zad, rukou, chodidel a tváře, oxygenoterapie, plynový zábal CO 2, akupunktura, individuální a skupinový léčebný tělocvik, aquavalz, aquabic, fitness, kinefit, kalanetika, horské slunce, solux, biolampa, hélios, zábaly, obklady. Tyto procedury jsou poskytovány v LD VEĽKÁ FATRA (klienti ubytovaní v dep. AQUA docházejí cca 350 m).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

SPA - AQUAPARK: areál se skládá ze 2 částí s celoročním provozem. Areál SPA: léčivá termální minerální voda 33 oC - 38 oC (klidový bazén, rehabilitační bazén, whirlpool). Areál AQUAPARKU: termální voda do 33 oC (plavecký bazén, venkovní bazén s vodními chrliči a masážními tryskami, sedací bazén s masážními tryskami, 2 tobogány, venkovní bazén s vodními masážními lehátky, divokou řekou a vodními chrliči); letní provoz - velká skluzavka, dětský bazén, bar na ostrově, minigolf.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování se stravou (dle výběru pobytu), volný vstup do bazénu Olympic a fitness centra.

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: LD VEĽKÁ FATRA a dep. AQUA ****
  • Lokalita dle CK: Slovensko
  • Místo dle CK: Turčianské Teplice

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 753 828
dnes zavřeno

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

LD VEĽKÁ FATRA a dep. AQUA
    Slovensko, Kremnické vrchy, Slovenské termály, Střední Slovensko, Velká Fatra, Turčianske Teplice

Cena
5 980 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 753 828

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 980 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - celá ubytovací jednotka
0
2 260 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč