Popis

Popis hotelu Lázeňský Hotel Pawlik ****

Popis hotelu

Vše pod jednou střechou! Hotel, Císařské lázně a Aquaforum - jeden z největších a nejkrásnějších lázeňských aquparků ( AQUAFORUM)

Poloha

klidná, přímo ve velkém lázeňském parku. Do centra a lázeňskou promenádu cca 600 m.

Vybavení

hotel (262 pokojů) se skládá ze dvou propojených budov a disponuje vstupní halou, internetovým koutkem, 2 restauracemi, hotelovým barem, kavárnou s terasou, knihovnou, koncertním sálem, výtahy. Zahrada s VIP salonem, lehátky. S Císařskými lázněmi a Aquaforem je hotel propojen koridorem.

Ubytování

pokoje (Z2A): komfortní dvoulůžkové pokoje v hlavní budově, s možností jedné přistýlky, vkusně zařízené a prostorné pokoje s LCD-Sat.-TV, rádiem, telefonem, trezorem, vanou/sprchou, WC, fénem, některé s balkonem. Pokoje (Z1A): komfortní jednolůžkové pokoje. Pokoje (Z1C): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky a pokoje (Z2C): dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, oboje ve vedlejší budově, pokoje rekonstruované v roce 2015. Pokoje Y1A: jednolůžkové pokoje v hlavní budově, komfort. Tento typ pokoje má v ceně: 1x lékařskou prohlídku, 10 procedur týdně dle doporučení vycházející z lékařské prohlídky, volný nebo zlevněný vstup na kulturní programy pořádané a.s. Františkovy lázně.

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze, vše formou bufetu.

Sport a jiné aktivity

posilovací stroje, šipky. Za poplatek: posilovna s profesionálním trenérem, půjčování kol, nordic walking.

Wellness

za poplatek: oddělení Spa, finská sauna, masáže, pedikúra, kosmetika, manikúra. V provozu od pondělí do soboty, v neděli zavřeno.

Další výhody

zdarma denně vstup do vodního světa: 1500m2 mezi 9.00 - 21.00 h. 3 vnitřní a 3 venkovní vyhřívané bazény (cca 27-30°C), tobogán, klouzačky, vířivka, odpočinková místnost.

Další informace

parkování: cca 124 Kč/den,
domácí zvíře: ne,
lázeňská taxa: cca 15 Kč/osoba/noc, platba na místě,
příjezd/minimální délka pobytu: denně/ 5 nocí,
platba kartou: VISA, MasterCard.

Hotely Karlovarský kraj