Hotel Lázeňský léčebný dům Praha

  Česko, Zlínský kraj, Luhačovice

3/5

Lázeňský hotel Praha: Seniorský pobyt 6 nocí

    Česko, Bílé Karpaty, Vizovické vrchy, Zlínský kraj, Luhačovice
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Lázeňský hotel Praha*** se nachází v Pražské čtvrti největších moravských lázní – Luhačovicích. Od lázeňské promenády je vzdálen jen 500 metrů.  Lázeňské město obklopuje krajinná oblast Bílé Karpaty, vyznačující se svou malebností a čistotou ovzduší. Pobyt ve zdejších lázních působí blahodárně na celkovou regeneraci organizmu, zejména horních cest dýchacích.  
Ubytování
Hosté se zde mohou ubytovat ve vkusně zařízených pokojích typu Standard, Ekonomy, VIP a LUX. Součástí standardní výbavy je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, televize a manželská postel nebo dvě oddělené postele. Hostům je k dispozici výtah. V celém objektu je volně dostupné připojení k internetu WIFI.
Gastronomie
K příjemnému posezení slouží zdejší restaurace, bar a cukrárna. V letním období je k dispozici venkovní zahrádka s 80 místy a odpočinková plocha s lehátky ke slunění u krytého bazénu. K odpočinku slouží vybudované a volně přístupné čtyři terasy umístěné na východní a západní straně domu.
Lázeňské procedury
Léčebné procedury jsou soustředěné pod jednou střechou, hned v přízemí budovy. Hosté si mohou zvolit z široké nabídky lázeňských procedur včetně elektroléčby, parafinových,  bio voskových a rašelinových zábalů, podvodní masáže, přísadových a perličkových koupelí, inhalací, léčebného tělocviku, různých druhů masáží, skotských střiků a dalších.
V komplexu se nachází krytý bazén nepravidelného tvaru, hluboký 1,3m, který je vhodný k rehabilitačnímu cvičení či relaxačnímu plavání. Voda je namísto chlóru ošetřena ozónem. Díky této metodě tělo není zatěžováno zbytečnými chemikáliemi. Najdete zde rehabilitační chodník se střídavým proudem teplé a studené vody a vířivku k masáži nohou. V bazénu je umístěna masážní lavice s vířivkou na záda a vodní rotoped na procvičení dolních končetin. Relaxovat můžete rovněž ve finské sauně.
Další hotelové služby a vybavení
Součástí hotelové nabídky je také nonstop recepce, úschovna zavazadel, služba praní, půjčovna stolních a společenských her, fitness centrum, prodej suvenýrů a denního tisku, fax, kopírka, stolní tenis, kulečník a půjčovna kol (za poplatek)
Parkování
Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat před lázeňským domem.
Okolí
V okolí se nachází sportovní areál, minigolf, tenisové kurty (v zimě krytá vyhřívaná hala) a dráhový kuželník. Přehrada je vzdálena jen 10 minut pěší chůze. Okolí láká na pěší i cyklistické výlety. V zimě jsou k dispozici upravené tratě na běžky a lyžařský vlek dlouhý cca 250m. 

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 306 080
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Zlínský kraj

3/ 5 101 recenzí


DJ červenec 2020
V pohodě. byl to super odpočinek... celá recenze


Nick srpen 2020
Hrůza?. Po přečtení recenzí jsem měl obavu kam to zase lezu. Moje představa byla schátralá, smradlavá a špinavá budova. A ejle, budova p... celá recenze


Eva,Kralovice srpen 2020
Již nikdy více. pobyt koncem srpna od čtvrtka do neděle,odpočinkový pobyt po příjezdu do hotelu velmi špatně označená recepce vchody do budovy js... celá recenze