Popis

Popis hotelu Lázně Konstantinovy Lázně

Popis

Od roku 1955 jsou Konstantinovy Lázně zaměřeny na prevenci, léčbu a rekonvalescenci při kardiovaskulárních chorobách. Mezi vedlejší indikace patří také choroby pohybového systému, výměny látkové a dýchacího ústrojí. Chemický rozbor místní léčivé minerální vody dokazuje vůbec nejvyšší obsah volného kysličníku uhličitého v celé České republice (3638,0 mg/l). V Konstantinových Lázních najdeme historické památky jako např.: zříceniny hradů Krasíkova, Gutštejna a Falkenštejna, rotundu na Ovčím vrchu nebo zámek v Bezdružicích. Hosté mohou využít tenisové a volejbalové kurty, půjčovnu horských kol, koupaliště, krytý rehabilitační bazén v LD Jirásek.

Spa Boutique Hotel Löwenstein Nabízí celkem 16 komfortně vybavených apartmánů ve 4 kategoriích. V designu interiéru hotelu upřednostňují se čisté linie, u vybavení apartmánů kombinuje se moderní vzhled s použitím tradičních materiálů. Dbá se na spojení kvality, funkčnosti i estetické hodnoty.

Lázeňský hotel Jirásek: Budova se 4 jednolůžkovými a 24 dvoulůžkovými pokoji je vybavena recepcí, otevřenou denně od 7.00 do 19.00 hodin, s možností zakoupení dárkových a upomínkových předmětů, časopisů a novin. K dispozici je restaurace s kavárnou a terasou, půjčovna jízdních kol a hůlek pro Nordic Walking, rehabilitační bazén. Bezbariérový přístup, výtah, salónek s internetovým Wi-Fi připojením. Počítač s pevným připojením na internet naleznete vedle recepce. Hosté ubytovaní v tomto hotelu jsou stravováni přímo v restauraci lázeňského hotelu Jirásek. Parkovací místa jsou bezprostředně vedle hotelu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV, ledničkou, telefonem, rádiem. Část pokojů je s balkonem. Výše parkovného na parkovišti vedle hotelu Jirásek je ve výši 30 Kč/den. Vratná záloha za půjčení dálkového ovládání ve výši 500 Kč za dobu parkování. Platby se provádí přímo na recepci v hotelu Jirásek. Bezplatné parkování je cca 150 m od hotelu Jirásek na autobusovém nádraží.

Komplexní léčebný dům Prusík: je hlavním a největším lázeňským a léčebným domem s 8 jednolůžkovými, 55 dvoulůžkovými pokoji a 4 luxusními, nadstandardně vybavenými apartmány. Budova je vybavena non – stop recepcí, jídelnou, kavárnou s terasou, bezbariérovým přístupem a výtahem. Hlavní balneo provoz se solnou jeskyní se nachází v přízemí a 1. patře této budovy. Na recepci je možnost zakoupení dárkových a upomínkových předmětů, časopisů, novin a doplňkových výrobků k solné jeskyni. Je zde k dispozici rovněž stálá lékařská služba. Parkovat je možno přímo u LD Prusík. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV, ledničkou, telefonem, rádiem.

Lázeňský penzion Palacký: Lázeňský penzion Palacký s 16 dvoulůžkovými, nově zrekonstruovanými pokoji, najdete vedle lázeňského hotelu Jirásek. Jeho hosté mají tedy velmi blízko služby recepce, restauraci a kavárnu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV, ledničkou, telefonem a rádiem.

Lázeňský dům Purkyně: Lázeňský penzion Purkyně s 12 dvoulůžkovými, nově zrekonstruovanými pokoji, najdete vedle lázeňského penzionu Palacký. Jeho hosté mají tedy velmi blízko služby recepce, bazén, restauraci a kavárnu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV, ledničkou, telefonem a wifi.

Lázeňský dům Mánes: Budova s 11 jednolůžkovými a 11 dvoulůžkovými pokoji se nachází velmi blízko centra města a léčebného domu Prusík. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením,TV, ledničkou, telefonem, rádiem. Parkovat je možné vedle lázeňského domu.

Lázeňský penzion Marie Penzion s 20 jednolůžkovými a 4 dvoulůžkovými pokoji, leží na okraji lázeňského parku, 200 m od léčebného domu Prusík. Jeho součástí je tělocvična, cvičná ergometrie a masérské služby. V této budově se také nachází lázeňská laboratoř. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV, rádiem a telefonem.

Ubytování

Ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, ledničkou a telefonem. A – ubytování v Lázeňském domě Prusík (pouze pobyty na poslední chvíli) B – ubytování v Lázeňském domě Jirásek C – ubytování v Lázeňských domech Palacký, Purkyně a Mánes D – ubytování v Lázeňském domě Marie

Zimní popis

Pokud příznivé zimní počasí umožní vytvořit ledovou plochu, je zde možnost zahrát si metanou.

Hotely Plzeňský kraj