Le Bleu Hotel & Resort

  Turecko, Kusadasi

5/5

Hotel Le Bleu

    Turecko, Egejská riviéra, Izmir, Kusadasi
Výhody nabídky
 • klidná a romantická dovolená
 • stylový a luxusní hotel
 • přímo u písčité pláže
 • ultra all inclusive
 • dětská cena/sleva pro děti do: 12 let
Letovisko

Kusadasi

Umístění

Luxusní hotelový komplex je umístěný v udržované zahradě v klidné lokalitě cca 3 km od centra Kusadasi a cca 70 km od letiště; nejbližší obchody, bary a restaurace cca 1 km od hotelu, zastávka autobusu cca 100 m.

Pláž

Hotelová písčito-oblázková pláž s příkrým vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, k dispozici dřevěné molo na opalování, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Hotel

Vstupní hala, recepce, výtahy, hlavní restaurace, 2 la carte restaurace, 3 bary, minimarket, konferenční místnost, WiFi zdarma; kadeřnictví. 2 bazény (1 se skluzavkou), oddělená dětská část; lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem a balkonem; za poplatek minibar.
Za příplatek: Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře a rodinné pokoje s palandou

Stravování

Ultra all inclusive (24 h) zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední občerstvení, kávu, čaj a zákusky, noční polévku, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (24 h) v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v la carte restauraci (nutná rezervace předem).

Rekreace

Tenisový kurt (osvětlení za poplatek), malé basketbalové hřiště, fitness centrum, turecká lázeň, sauna, miniclub (4-12 let), animační programy pro dospělé.
Za poplatek - kulečník, masáže, kosmetické procedury, vodní sporty na pláži

Základní cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdu
 • 7/14 noclehů
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
 • služby delegáta
 • pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Le Bleu *****
Lokalita dle pořadatele: Kusadasi, Egejská riviéra - Kusadasi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Le Bleu Hotel & Resort *****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 712 715
dnes 9.30–16.30 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Kusadasi

5/ 5 2 recenzí

Jarka G. červen 2019 Maximální spokojenost v hotelu Le Bleu*****. Turecko navštěvujeme již několik let téměř pravidelně a dovolená v hotelovém komplexu patřila bezpochyby k nejkrásnějším. Je celk... celá recenze

JitkaM srpen 2015 Hodnocení. Dovolenou jsem absolvovala s dcerou a bratrem a shodli jsme se, že to byla jedna z našich nejhezčích ( pobytových ) dovolených.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Turecko - více informací