Popis

Popis hotelu Le Notre Dame ***

Poloha

Le Notre Dame je půvabný butikový hotel na břehu Seiny v centru Paříže. Má úžasný výhled na katedrálu Notre-Dame a na řeku. Le Notre Dame stojí na ideálním místě, odkud si velkoměsto můžete skutečně užít. Stojí velmi blízko k proslulému knihkupectví Shakespeare and Company a Latinské čtvrti. Na stanici metra a RER dojdete za minutu a dále se odtud dostanete přímo k památkám a obchodním čtvrtím ve městě.

Vybavení hotelu

Le Notre Dame nabízí bezplatné Wi-Fi a stylově zařízené pokoje. Byl zcela zrekonstruován a znovu otevřen teprve na začátku roku 2010.

Vybavení pokoje

Stylově zařízené pokoje jsou moderní a klimatizované. Najdete v nich TV s plochou obrazovkou, trezor, vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, wifi připojení k internetu zdarma, klimatizaci a vlastní příslušenství. Některé z nich nabízí impozantní výhled na katedrálu.

Stravování

Snídaně.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Hotely Paříž a okolí