Hotel Léčebný dům Bertiny lázně

Česko, Jihočeský kraj, Třeboň

LÁZEŇSKÝ DŮM BERTA - Třeboňské osvěžení - Třeboň

  Česko, Jihočeské rybníky, Jihočeský kraj, Třeboň
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Specializují se na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli. Součástí lázeňského komplexu jsou restaurace, bary, plavecký bazén, sauna a moderně vybavený Sport park, který nabízí nejrůznější formy aktivního odpočinku, zahrnující tenisovou halu, venkovní tenisové kurty či bowling.

V nejbližším okolí se nachází Státní zámek Třeboň – renesanční zámek s rozsáhlým parkem na jihozápadní straně historického centra města Třeboň nabízí tři prohlídkové trasy.

Ubytování

Jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje kategorie Klasik*** Koupelna se sprchovým koutem a WC, lednice, telefon, TV/SAT včetně programů rádií, bezpečnostní schránky, Wi-Fi, oddělená lůžka. Některé pokoje s balkonem nebo terasou.

Jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje kategorie Superior**** Koupelna se sprchovým koutem a WC, lednice, fén, telefon, TV/SAT včetně programů rádií, bezpečnostní schránky, Wi-Fi, župany, oddělená lůžka. Některé pokoje s balkonem nebo terasou.

Dvoulůžkové pokoje kategorie Zahradní Superior**** Koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, TV/SAT včetně programů rádií, klimatizace, bezpečnostní schránky, Wi-Fi, župany. Pokoje této kategorie se nachází v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní) a D (70 m od hlavní budovy lázní), včetně terasy.

Apartmán Klasik**** Dvoupokojové apartmá, max. 3 osoby. Obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, TV/SAT včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, klimatizace, bezpečnostní schránky, Wi-Fi, župany, balkon.

Apartmán Superior**** Dvoupokojové apartmá, max. 3 osoby. Obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, TV/SAT včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání), varná konvice, klimatizace, bezpečnostní schránky, Wi-Fi, župany. Apartmán B7 se nachází v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní).

Základní cena zahrnuje

  • Třeboňské osvěžení
  • 1× slatinná koupel 1× klasická masáž částečná 1× bylinná koupel s konopím 1× mechanická masáž Hydrojet volný vstup do bazénu s whirlpoolem a parní kabiny a sauny (LD Berta) volný vstup do venkovních bazénů Třeboňského vodního světa v rámci provozní doby (Wellness centrum LD Aurora) 1× vstup do Třeboňského saunového světa (Wellness centrum LD Aurora)
  • Cena za osobu / 3 noci s polopenzí a programem.

Základní cena nezahrnuje

  • Rekreační poplatek

Informace o zájezdu

Pořadatel: DCK Rekrea Ostrava s.r.o., IČ 25379178.
Název hotelu dle pořadatele: LÁZEŇSKÝ DŮM BERTA - Třeboňské osvěžení - Třeboň
Lokalita dle pořadatele: Šumava, Třeboň

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 326 478
dnes 11–18 h

Nezávazná objednávka

LÁZEŇSKÝ DŮM BERTA - Třeboňské osvěžení - Třeboň
  Česko, Jihočeské rybníky, Jihočeský kraj, Třeboň

Cena
7 950 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 326 478

Pobyt

1. dospělá osoba na pevném lůžku
0
7 950 Kč