Popis

Popis hotelu Lefkadio Suites ***

Popis hotelu

Obecný popis:

Lefkadio Suites v Agios Nikitas nabízí 18 pokojů a v roce 2015 prošel renovací. Nejbližší města jsou Preveza (26 km) a Lefkada (800 m). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici výtah, klimatizace a vstupní hala. Personál tohoto 2 podlažního hotelu mluví anglicky. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení automobilu, kola či motocyklu. Hotel nabízí bazén . Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek na pláži a zdarma u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke turistické informace, autobusovým zastávkám, stání taxíků, supermarketům, k barům a restauracím, lékařským službám, na disko, obchodům a do středu města. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: služku a služby prádelny. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 08:00 - 00:00.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: Euro/Master, American Express a Diners Club. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií