Hotel Leonidas Studios

  Řecko, Korfu, Agios Georgios - sever

3/5

Leonidas

  Řecko, Korfu, Agios Georgios - sever
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Apartmány Leonidas se nachází v pěkné zahradě obklopené olivovým hájem v půvabné zátoce letoviska Agios Georgios. Pláž s pozvolným vstupem do moře vzdálená 150 m od apartmánů patří k nejkrásnějším na celém ostrově a každoročně je oceňována modrou vlajkou. V centru vzdáleném 200 m naleznete obchůdky a typické řecké taverny, v nichž lze strávit příjemné večery a pochutnat si na řecké kuchyni. Máte také možnost ubytování se snídaní (snídaně probíhají v blízké restauraci hotelu Belle Helene 3*, kde je možné využít i bazén (podmínkou je konzumace v pool baru). Na pláži si můžete zapůjčit šlapadlo či loďku nebo využít široké nabídky vodních sportů. Doporučujeme klientům, kteří si přejí strávit dovolenou v klidném a malebném prostředí.

Ubytování

Apartmány s možností až 3 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě 2-12 let) jsou rozděleny na 2 místnosti – samostatná ložnice se dvěma lůžky a obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a 1 rozkládacím lůžkem vhodným pro dítě, kuchyňský kout, lednice, klimatizace (za poplatek), Wi-Fi, TV/SAT, koupelna a balkon.

Stravování

Bez stravy: Vlastní strava nebo v místních tavernách.
Snídaně: Snídaně formou bufetu v blízkém hotelu Belle Helene 3*.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Leonidas Studios **
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 056 799
dnes 8–18 h

Hodnocení

3/ 5 4 recenzí


Eva P. září 2018
Apartmány Leonidas (Agios Georgios - sever, Korfu). Středisko AG není zas až tak malé, ale je klidné a bez velkých hotelů. S východním pobřežím, které jsme projížděli při svých výlet... celá recenze


Tomáš Marný červenec 2017
Leonidas AG Corfu. opravdu jen pro velice nenáročné klienty... celá recenze


Radka červenec 2017
Maximální spokojenost. Nejsme plážoví povaleči, proto bydlení cca 300 metrů od moře v 30% kopci nevadilo, naše rekreace byla především turistická, procho... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-leonidas-korfu-recko-z2056799/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií