Popis

Popis hotelu Les Chalets Des Cimes

Popis hotelu

Hotel má 97 pokojů. Hosté budou uvítáni na recepci. K vybavení patří přístup k internetu a restaurace. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště.

Vybavení

Hotel má 97 pokojů. Hosté budou uvítáni na recepci. K vybavení patří přístup k internetu a restaurace. V případě potřeby mohou hosté využít parkoviště.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje mají ústřední topení a koupelnu. K vysokému komfortu patří u většiny pokojů i balkón nebo terasa. Každá ubytovací jednotka má i kuchyňský kout s ledničkou, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí/kávovarem. Ke komfortnímu vybavení patří televize.

Sport/zábava

Hotel má krytý bazén. Terasa zve k odpočinku a lenošení. Hosté mají v hotelu dobré předpoklady pro aktivní dovolenou. V nabídce je jízda na kole/horském kole, fitness studio a sauna. V hotelu je mnoho možností zábavy a odpočinku. Pro hosty je zde animační program, zábavní program pro dospělé a zábavní program pro děti.

Platba

V hotelu jsou přijímány kreditní karty Visa a MasterCard.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.

Hotely Rhône-Alpes