Popis

Popis hotelu Les Terrasses De Fort Boyard ***

Popis:

FOURAS Městečko Fouras se nachází na pobřeží Atlantického oceánu. Výběžek je obklopen pěti ostrovy, z nichž nejznámější je ten, na němž stojí pevnost Fort Boyard. V místním přístavu si můžete zakoupit okružní jízdu a kochat se nádherou okolníkrajiny. Fouras je rájem pro opravdové dobrodruhy, toužící poznat tento jedinečný kout Francie, tak odlišný od turistických letovisek v jižní části země. Pět kouzelných písčitých pláží se vine v délce 4 kilometrů mezi nádhernými přístavy a parky plnýmizeleně, jimž dominuje pevnost Vauban. Městečko je také vyhlášeným balneologickým centrem, je zde pestrá nabídka vodních i klasických sportů, v okolí jsou upravené cyklostezky, místní turistické centrum nabízí bohatý výběr výletů. www.fouras.net REZIDENCE LES TERRASSES DE FORT BOYARD Rezidence je situována proti jižní pláži, od které je vzdálena pouhých 40 m. Dvě budovy s romantickou fasádou a slunečními terasami obklopují bazén, kolem je park plný zeleně. Centrum městečka Fouras sobchody a restauracemi je vzdáleno 350 metrů. V blízké ulici La Halle se pořádají každodenní trhy.

Vybavení:

Recepce s WiFi (20 ERU/týden), výtahy, restaurace s barem, bazén se sluneční terasou a lehátky (květen - září), dětský bazén, prádelna, venkovní parkoviště zdarma, kryté parkoviště (40 EUR/týden).

Ubytování:

Byty s kompletně vybavenou kuchyňkou (el. sporák, lednice, mikrovlnná trouba, myčka), s koupelnou a WC, TV (40 EUR/týden). Dispozice jednotlivých bytů je přizpůsobena architektuře budovy, proto nejsou všechny stejné. Většina bytů má balkón nebo terasu sezahradním nábytkem. Některé byty poskytují výhled na moře nebo bazén. STU 2/3: obytná kuchyně s pohovkou, kabina s palandou. 2P4: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, oddělená ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma lůžky. 2P5: obytná kuchyně s pohovkou nebo rozkládací pohovkou, kabina s palandou, mezanin s jedním nebo dvěma lůžky. 3P6: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, dvě oddělené ložnice se čtyřmi lůžky. 3P7/8: apartmá s výhledem na moře nebo na bazén - obytná kuchyně s rozkládací pohovku, dvě oddělené ložnice se čtyřmi lůžky, mezanin se dvěma lůžky.

Stravování:

Vlastní.

Pláž:

Široká písčitá veřejná pláž je 40 m od rezidence.

Doprava:

Vlastní.

Sport a zábava:

Hudební večery v restauraci. V blízké ulici La Halle se pořádají každodenní trhy. V místě tenis, golf, rybaření, plážový volejbal, vodní sporty, pétanque.

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.

Hotely Poitou-Charentes