Popis

Popis hotelu Les Vertmarines ***

Poloha

Le Verdon sur Mer je situován poblíž Bordeaux, v oblasti Grave, v blízkosti slavných vinic (Margaux, Pouillac asi 45 km).

Ubytování

Rezidence se nachází asi 500 metrů od centra a 1 km od pláže Estuaire a 2 km od oceánu. Je tvořena 136 apartmány okolo bazénu. V okolí naleznete několik základních obchodů.
V rezidenci máte k dispozici recepci, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, wifi připojení za příplatek na apartmánech, venkovní parkoviště (163 parkovacích míst).

K dispozici jsou kompletně vybavené byty.
Studio pro 4 osoby - ST4, cca 27 m 2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou, kabina na spaní s dvěma lůžky, kuchyňský kout (elektrický vařič, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), koupelna s WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 35 m 2, obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, spací kabina s patrovou postelí, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí),koupelna, oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 42 m 2, obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, spací kabina s patrovou postelí a lůžkem, u vchodu jedno lůžko, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), koupelna, oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Stravování

Vlastní.

Názor CK

Vynikající místo na pořádání výletů po francouzských vinařstvích. Doporučujeme návštěvu přístavu Médoc, Bloc. Vynikající místo na výlety na kolech.

Doplňující informace

ložní prádlo: 10,50 Eur / osoba
koupelnové prádlo: 6 Eur / osoba
pronajmutí TV: zdarma
půjčení dětské postýlky, židličky, vaničky: zdarma (nutná rezervace předem)
wifi připojení na recepci: 5 Eur / den, 20 Eur / týden
příplatek za zvíře: 45 Eur / týden
možnost konečného úklidu: od 55 Eur
venkovní parkoviště zdarma

Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.

Hotely Akvitánie