Hotel Lindian Village

  Řecko, Rhodos, Lardos

Lindian Village

    Řecko, Rhodos, Lardos, Rhodos - východ
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hygienická a preventivní opatření

Doporučujeme seznámit se s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Poloha

Luxusní resort Lindian Village je postavený u soukromé pláže v jihovýchodní části Rhodosu nedaleko vesničky Lardos. Hlavní město je vzdáleno 50 kilometrů, městečko Lindos 8 kilometrů.

Popis hotelu

Hotelový komplex Lindian Village ve stylu klasické ostrovní architektury poskytuje ubytování vysokého standardu. Domky s prvky řecké vesnice jsou zasazeny v udržované zahradě s exotickými květinami a stromy, typickými pro tuto oblast Rhodosu. Nabízí elegantní ubytování včetně pokojů a suit s privátními bazény nebo rodinné pokoje s kvalitním dětským vybavením včetně dětských županů a přírodní kosmetiky.

Pláž & Bazény

dva sladkovodní bazény se sluneční terasou, dětský bazén, písečná pláž se vzrostlými stromy, místy s kamenitým vstupem do moře, lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu i na pláži bez poplatku

Vybavení hotelu

pět restaurací, plážový bar, disco bar a hlavní bar, recepce, minimarket s lokálními produkty a suvenýry, půjčovna aut, internetový koutek

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, SAT/TV s hudebními kanály, wifi, Espresso kávovar a vybavení pro přípravu kávy a čaje, elektronický trezor, minibar s výběrem řeckých produktů za poplatek, balkón nebo terasa s venkovním posezením možnost ubytování v suitách s Jacuzzi a soukromými bazény

Stravování

plná penze formou programu all inclusive

Sport & zábava

tenisový kurt, jóga, fitness vybavení, vodní sporty pod odborným dohledem profesionálů včetně windsurfingu a wakeboardingu, vodní lyže, plachtění a potápění, golfový klub Afandou vzdálen asi 30 kilometrů od hotelu, lekce vaření

Pro děti a juniory

dětský koutek a hřiště v zahradě, možnost dětské stravy i bio menu, dětské vybavení na vyžádání, dětský bazén, hlídání dětí za poplatek, Little Voyagers Cr?che se standardy Worldwide Kids pro děti od 4 měsíců do 4 let za poplatek, dětský klub Lindian Vibe Kids Club 6 dní v týdnu během hlavní sezóny nabízí aktivní program pro děti různých věkových kategorií, např. vodní sporty, lovení pokladů, výlety po pláži, lekce vaření, skupinové hry a výtvarné lekce

Internetové připojení

internetové připojení zdarma

Relaxace & Wellness

wellness centrum - široký výběr hydroterapií a masáží, zkušený personál, využití řeckých přírodních produktů jako je olivový olej, levandule, tymián nebo med, sauna, fitness

Popisy pokojů
Mediterraneo ECO pokoj výhled do zahrady

Interiér 25 m2, pokoje v hlavní budově, dvoulůžko nebo dvě oddělená lůžka, obývací část, koupelna s WC, vana nebo sprchový kout, balkón. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Mediterraneo pokoj výhled zahrada

Interiér 30 m2, pokoje v hlavní budově, dvoulůžko nebo dvě oddělená lůžka, obývací část, koupelna s WC, vana a sprchový kout, balkón. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Mediterraneo třílůžkový pokoj výhled zahrada

Interiér 30 m2, pokoje v hlavní budově, dvoulůžko nebo dvě oddělená lůžka, přistýlka, koupelna s WC, vana a sprchový kout, balkón. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Mediterraneo rodinný pokoj výhled do zahrady

Interiér 50 m2, klimatizované pokoje, hlavní ložnice s dvoulůžkem, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna s WC, vana a sprchový kout, balkón. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

River passage junior suita výhled zahrada

Interiér 40 m2, nachází se v patře nad River passage Suitami s privátním bazénem, junior suity typu open plan s dvoulůžkem a možností přistýlky, koupelna s WC, privátní terasa o velikosti 40 m2, s venkovní jacuzzi a lehátky, venkovním sedacím nábytkem, výhled na umělou Zen řeku. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

River passage suita s bazénem výhled zahrada

Interiér 50 m2, klimatizované suity situované v přízemí, ložnice s king size lůžkem, obývací místnost s pohovkou, koupelna a oddělené WC, terasa o rozloze 98 m2 s privátním bazénem, lehátky a venkovním nábytkem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Ottoman garden's pool suita výhled zahrada

Interiér 76 m2, klimatizované suity s ložnicí a odděleným obývacím pokojem s pohovkami a jídelním koutem, mini barem a mini vinotékou, dvě TV - DVD, dvě koupelny s odděleným WC, Espresso kávovar, terasa o rozloze 98 m2 s privátním bazénem a venkovním nábytkem. Max. obsazenost 2 dospělé osoby. Možnost propojených suit na vyžádání.

Ottoman garden's junior suita výhled zahrada

Interiér 40 m2, klimatizované suity typu open plan, ložnice s dvoulůžkem a obývací částí s přímým vstupem na balkón o rozloze 10 m2 s privátní venkovní jacuzzi, koupelna s WC. Max. obsazenost 2 dospělé osoby. Možnost propojených suit na vyžádání.

Ottoman Garden's rodinná suita výhled zahrada

Interiér 85 m2, klimatizované dvouložnicové suity, hlavní ložnice s king size lůžkem, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s jídelním koutem, mini barem a mini vinotékou, tři TV - DVD v každé místnosti jedna, dvě koupelny a oddělené WC, prostorná terasa o rozloze 36 m2 s venkovní jacuzzi a venkovním nábytkem. Max. obsazenost 5 dospělých osob.

Ottoman garden's honey suita výhled zahrada

Interiér 55 m2, klimatizované suity, ložnice s king size lůžkem, obývací místnost, koupelna a oddělené WC, dvě TV- DVD, mini bar a mini vinotéka, balkón o rozloze 20 m2 s privátní venkovní jacuzzi. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Bohemian hideout suita ( Bohemian křídlo)

Interiér 45 m2, klimatizované suity nově postavené v roce 2018, ložnice s king size lůžkem, obývací místnost s dalšími lůžky, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 5 dospělých osob.

Bohemian suita s bazénem výhled zahrada ( Bohemian křídlo)

Interiér 45 m2, klimatizované suity situované v přízemí, nově postavené v roce 2018, ložnice s king size lůžkem, obývací místnost s dalšími lůžky, koupelna s WC, terasa o rozloze 50 m2 s privátním bazénem, lehátky a venkovním nábytkem. Max. obsazenost 5 dospělých osob.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku
 • transfery na místě vozem TAXI,
 • asistence zástupce cestovní kanceláře,
 • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Greece Tours, IČ: 43762638. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Lindian Village *****
 • Lokalita dle CK: Rhodos
 • Místo dle CK: Lardos

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 036 567
dnes zavřeno

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Lindian Village
    Řecko, Rhodos, Lardos, Rhodos - východ

Cena
39 620 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 036 567

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
0
39 620 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 016 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
712 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč