Hotel Lou' Lou'a Beach Resort

  Spojené arabské emiráty, Sharjah

4/5

LOU LOU A BEACH RESORT

    Spojené arabské emiráty, Sharjah
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel leží v zahradě v emirátu Sharjah, 3 km od centra města a 20 minut jízdy od letiště v Dubaji. Hotel zdarma zajišťuje shuttle bus na nákupy do Dubaje a Sharjah.

Vybavení

Menší hotel s rodinnou atmosférou vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace (otevřená 24 hodin denně), snack bar, lobby bar, obchod, internetové připojení, konferenční sál, kosmetický salón. V emirátu Sharjah se nepodává alkohol.

Pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním příjmem, sejf, telefon, minibar. Možnost jedné přistýlky.

Pláž

Hotel leží přímo u krásné pláže s bílým pískem. Plážový servis je k dispozici zdarma.

Sport

Venkovní bazén, jacuzzi, masáže, sauna, fitness centrum, vodní sporty, stolní tenis, billiard.

Stravování

Polopenze (snídaně a večeře) formou bufetu.

Děti

Bazén.

Poznámka

Letecká přeprava je zajištěna přímou linkou na trase Praha - Dubaj - Praha. Uvedená cena zájezdu zahrnuje letenku v optimální knihovací třídě. Pro vstup do SAE musí mít klient cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po návratu a NESMÍ obsahovat razítko Izraele. Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas. Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu včetně všech poplatků
  • transfery v místě pobytu
  • ubytování
  • vybrané stravování
  • služby česky hovořícího delegáta
  • zákonné pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fantasy Travel, IČ: 29299284. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: LOU LOU A BEACH RESORT ***
  • Lokalita dle CK: Sharjah
  • Místo dle CK: Sharjah

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Lou' Lou'a Beach Resort ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 495 972
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Sharjah

4/ 5 5 recenzí


Marie únor 2015
Dovolená LM v SAE. Malý hotel Lou Lou s příjemným a milým personálem. Pokoj i ostatní prostory hotelu jsou vzorně uklízeny, výměna prádla a doplňován... celá recenze


Be.tina prosinec 2013
Lou' Lou'a Beach Resort ****. V tomto hotelu jsme byli již 3x . Poprvé jsme zde byli 2.-9.11.2011 a byli jsme hned na poprvé moc spokojeni. Vrátili jsme se sem ... celá recenze


Marek leden 2014
...zpet do minulosti..... ...procvicite si rustinu a budete v lokalite, kterou pokud jste chteli Dubai, nemuzete absolutne srovnavat.... Je to konzervativne... celá recenze

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

LOU LOU A BEACH RESORT
    Spojené arabské emiráty, Sharjah

Cena
25 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 495 972

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
25 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
560 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
310 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
900 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
390 Kč