20 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu LTI Agadir Beach Club ****

Poloha

- Přímo v centru Agadiru - Nákupní možnosti, restaurace a kavárny cca 100 m - Letiště Agadir cca 25 km

Pláž

- Široká písčitá pláž je přímo u hotelu - Cesta na pláž vede přes příjemnou pěší promenádu - Pozvolný vstup do moře - Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na vratnou zálohu cca 100 MAD

Popis

- Recepce, směnárna - Několik restaurací a barů - Diskotéka - Fitness, wellness, kadeřnictví - Minimarket, nákupní galerie - Konferenční místnost - Společenská místnost - Bazén pro dospělé, dětský bazén - Lehátka a slunečníky zdarma

Internet

- Wi-Fi na recepci zdarma

Sport a zábava

- **Zdarma:** animační programy, miniklub, dětské hřiště, šipky, stolní tenis - **Za poplatek:** kulečník, masáže, sauna, služby wellness centra, fitness centrum, tenis bez osvětlení (cca 55 MAD/hodina)

Stravování

- Polopenze formou bufetu nebo All Inclusive - **All Inclusive:** snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolední káva, čaj, 1x za pobyt možnost povečeřet v italské, rybí a marocké ? la carte restauraci (nutná rezervace), neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (10.00-24.00)

Ubytování

- **Standardní pokoj** - Velikost pokoje cca 26 m2 - Centrální klimatizace zdarma - Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů - Telefon, SAT-TV - Bezpečnostní schránka za poplatek cca 25 MAD/den - Minilednička zdarma - Děts. postýlka na vyžádání zdarma - Balkon nebo terasa - **Standardní pokoj** s výhledem na moře - **Rodinný pokoj** - Je prostornější - **Junior Suite** - Velikost pokoje cca 35 m2

Poznámky
** UPOZORNĚNÍ:** V Maroku je vybírána povinná pobytová taxa ve výši 20 EUR/osoba/pobyt do 8 dní; 40 EUR/osoba/pobyt nad 8 dní, je splatná v hotovosti v místě pobytu.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

10 uživatelů

Pořadí

5. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

11.6.2019 | Valli
Datum pobytu: červen 2019
Člověk si tam jel odpočinout, vypnout z našeho stresu....a pod.

Nejnovější recenze

4
11.6.2019 | Valli
Datum pobytu červen 2019
4/5 - Skvělé
Člověk si tam jel odpočinout, vypnout z našeho stresu....a pod.
2
13.10.2018 | Vendy
Datum pobytu říjen 2018
2/5 - Horší
Nic moc
4
16.7.2018 | e
Datum pobytu červenec 2018
4/5 - Skvělé
první den bylo pouze 19 stupňů, dva dny opar skrývající slunce, třetí den už teplo

Maroko

Maroko je perlou přírodních zajímavostí a tradiční kultury na pomezí západního světa, exotiky, orientu a hlavně islámu. Náboženství je v této zemi Maghrebu nejvíce benevolentní, a proto lze využít otevřenosti místního prostředí k cestovatelským toulkám. Nejvíce lákavé jsou místní přírodní kontrasty několika biomů subtropického pásu naší planety. Na jih země zasahuje nekompromisně největší světová poušť Sahara. Směrem na sever přechází ve Vysoký Atlas s nejvyšší horou země Džabal Tubkal se svými 4 167 m n. m. Díky vysoké nadmořské výšce je Atlas v zimě pokryt sněhem. Přes Nízký Atlas se dostáváme k úrodným nížinám středomořského a atlantského pobřeží. Centra kultury a pamětihodností v Maroku jsou zejména vnitrozemský Marrákéš, hlavní město Rabat a pobřežní Agadir nebo Casablanca. Maroko je zemí poznání, přírodních krás a svérázné kultury.

Povinná pobytová taxa ve výši 20 EUR/osoba/pobyt do 8 dní; 40 EUR/osoba/pobyt nad 8 dní, je splatná v hotovosti v místě pobytu.