Hotel Lux Le Morne

  Mauricius, Jižní pobřeží, Le Morne

4/5

Lux Le Morne

    Mauricius, Jižní pobřeží, Le Morne
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel

Pětihvězdičkový resort LUX Le Morne na jihozápadním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování ve 149 pokojích různých kategorií, 3 tématické restaurace, 3 bary, kavárnu, spa lázně, 5 bazénů, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, sportovní centrum, dětský klub, klub pro náctileté a konferenční místnost.

Pláž

Resort se nachází u nádherné pláže s bílým pískem.

Poloha

Hotel LUX Le Morne se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 60 km od mezinárodního letiště a 40 km od hlavního města Port Louis.

Zábava

Pro hosty hotelu LUX Le Morne jsou k dispozici 3 restaurace a 3 bary, kiosek s domácí zmrzlinou, kavárna Café LUX*, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních sportů jako je vodní lyžování, kajak, šnorchlování, windsurfing, aqua gym, potápěčské centrum, kitesurfingová škola a další. Dále je k dispozici tenisový kurt, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal a sportovní centrum LUX* Me Fitness. Každý den se pořádá tématický večer a vystoupení profesionálních místních umělců.

Vybavení

Luxusní resort LUX Le Morne nabízí svým hostům ubytování v 149 pokojích různých kategorií, 3 tématické restaurace - hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní The Kitchen, á la carte restaurace The Beach se středomořskou kuchyní a thajská á la carte restaurace East, 2 bary, kavárna Café LUX*, spa lázně, sportovní centrum LUX* Me Fitness, široká nabídka vodních a pozemních sportů, dětský klub a klub pro náctileté, obchody, půjčovnu automobilů, wifi, konferenční místnost a concierge servis. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

LUX Le Morne má pro své hosty připraveno 149 pokojů různých kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme pokoje typu Superior, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici 2 kluby. Dětský klub (Play) je určen pro děti ve věku od 3 do 11ti let a klub pro náctileté (Studio 17) je od 12 do 17ti let. Program a vybavení klubů je přizpůsobeno věku dětí. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování s vybranou stravou
 • Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
 • Letištní a palivové taxy
 • Asistence místního zástupce
 • Transfery z letiště do hotelu a zpět

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Air Marine Travel, IČ: 24289825. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Lux Le Morne *****
 • Lokalita dle CK: Jihozápadní pobřeží
 • Místo dle CK: Le Morne

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Lux Le Morne ***** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 472 215
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Jižní pobřeží

4/ 5 7 recenzí


Monika září 2019
Prohlídka hotelu Lux le Morne. Pro mě top hotel na Mauriciu. Přesně takto jsem si ho představovala. Z jedné strany nádherná pláž a z druhé strany krásná hora Le ... celá recenze


Radka září 2017
Hotel Lux Le Morne. Příjemný hotel, kde z jedné strany je nádherně modré moře a z druhé strany horu Le Morne. Hotel je plný vodních ploch, a palem, c... celá recenze


Lucie květen 2017
Recenze hotelu Lux Le Morne *****. Pro mě jeden z nejkrásnějších hotelů. V roce 2011 hotel prošel rekonstrukcí a byl zařazen mezi značky "Lux". Hotel leží na jihovýc... celá recenze

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-lux-le-morne-jizni-pobrezi-mauricius-z1472215/1139936999/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Mauricius

Exotických destinací s krásnými plážemi a průzračným mořem je na světě hodně, Mauricius však mezi nimi stále vyniká mimořádně kvalitními službami. Ať si chcete splnit svůj životní sen a dopřát si opravdu luxusní dovolenou za ekonomickou cenu, Mauricius vás nezklame. Rozsáhlé hotelové komplexy s lázeňskými centry, golfovými hřišti a vysokým standardem služeb i hotýlky střední kategorie splní vaše představy o lenošení na bílých plážích. Ani ti aktivnější z vás nebudou zklamáni, možnosti vyžití jsou stále bohatší, vybírat si můžete z mnoha druhů doplňkových aktivit a fakultativních výletů. Velkou výhodou, která přispěje k vaší maximální relaxaci, je i minimální časový posun, bohaté možnosti leteckého spojení a po celý rok velmi dobré klimatické podmínky.

Nezávazná objednávka

Lux Le Morne
    Mauricius, Jižní pobřeží, Le Morne

Cena
87 160 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 472 215

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
87 160 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
688 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
338 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
1 228 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč