Hotel Mała Pieniawa

  Polsko, Dolnoslezsko, Polanica-Zdrój

Vila Mała Pieniawa: Rekreační pobyt 2 noci

    Polsko, Dolnoslezsko, Polanica-Zdrój
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Mała Pieniawa je nádherná historická vila ležící v těsné blízkosti lázeňského domu Wielka Pieniawa ve dolnoslezském městečku Polanica Zdrój. Byla postavená v roce 1892 podle projektu známého architekta Andrease Ernsta. V roce 2016 prošla celkovou rekonstrukcí a v současné době nabízí luxusní ubytování, příjemnou lázeňskou atmosféru a výhodnou polohu u lázeňského domu Wielka Pieniawa.
Ubytování
Ubytovat se zde můžete v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Součástí pokoje je klimatizace, koupelna, TV, lednička, telefon, rychlovarná konvice, fén a připojení k internetu. Nádherná lokalita uprostřed zeleně umožňuje nerušený klid a odpočinek. Mała Pieniawa potěší milovníky elegance, originální výzdoby a přátelské atmosféry.
Hotelové služby
Součástí ubytování ve ville Mała Pieniawa je snídaně, kterou si hosté mohou objednat přímo na pokoj. Bohaté večeře formou švédských stolů, elegantní wellness se světem saun, 2 bazény s masážními tryskami a sněžná komora jsou k dispozici v lázeňském domu Wielka Pieniawa, který je vzdálený asi 2 minuty chůze.
Lázně Polanica Zdrój
Lázně Polanica Zdrój jsou často nazývány perlou dolnoslezských lázní. Leží na úpatí Bystřických a Stolových hor, nedaleko česko-polské hranice. Polanica Zdrój jsou nejmladší lázně v celém Kladsku. Jejich historie se datuje do doby před necelými 200 lety. Voda zdejších minerálních pramenů pochází ze srdce Stolových hor a je používána k léčbě srdečních a cévních onemocnění, potíží trávicího ústrojí a pohybového aparátu. Ochutnat můžete například vodu zdraví prospěšných pramenů Joseph Pieniawa, Staropolanka 2000 a další.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

2x ubytování, 2x snídaně, pitná kúra, využívání bazénu a fit centra od pondělí do soboty v časech 15:00-21:00, ranní gymnastika (pondělí -pátek) v san. Wielka Pieniawa, Wi-Fi připojení

Základní cena nezahrnuje

Lázeňský poplatek ve výši cca 4 Zł / osoba/noc
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Vila Mała Pieniawa: Rekreační pobyt 2 noci ****
  • Lokalita dle CK: Dolnoslezsko
  • Místo dle CK: Polanica Zdrój

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 620 233
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Vila Mała Pieniawa: Rekreační pobyt 2 noci
    Polsko, Dolnoslezsko, Polanica-Zdrój

Cena
3 400 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 620 233

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
0
3 400 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč