Hotel Maalu Maalu Resort & Spa

  Srí Lanka (Cejlon), Batticaloa, Passikudah

5/5

Maalu Maalu Resorts and Spas

    Srí Lanka (Cejlon), Batticaloa, Kalkudah, Passikudah
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Elegantní resort inspirovaný architekturou původní rybářské vesnice na okouzlujícím východním pobřeží Srí Lanky!

Přehled

unikátní design ve stylu tradiční rybářské vesnice dobré podmínky k potápění i šnorchlování pro milovníky vodních sportů luxus chození naboso Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

cca 300 km od letiště cca 6 hodin jízdy z letiště přímo u nádherné písečné pláže

Poloha

Passikudah, resort otevřený v roce 2011 leží na východním pobřeží ostrova, přímo na krásné písečné pláži, cca 40 km od historického městečka Batticaloa. V blízkosti se nachází Polonnaruwa, místo zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO - místo s četnými chrámy, sochami Buddhy a paláci. Vzdálenost od letiště cca 6 hodin jízdy.

Vybavení resortu

40 pokojů a suite, ve dvoupodlažních bungalovech, všechny s výhledem na moře. 2 restaurace, bar u bazénu, bazén, SPA centrum, ayurvéda, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, jet ski, windsurfing, kajaky, plážový volejbal, badminton, fotbal, dětský klub, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol.

Vybavení pokoje

Deluxe pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.

Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky

Deluxe pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze - vše formou bufetu.

Názor CK

Elegantní resort inspirovaný architekturou původní rybářské vesnice na okouzlujícím východním pobřeží Srí Lanky!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů či suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Maalu Maalu Resort & Spa ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 040 164
dnes 8–18 h

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Batticaloa

5/ 5 1 recenzí


Katka S. září 2014
Luxus a dokonalý relax u krásného moře v Maalu Maalu!. Luxusní hotel, který právem obdržel ocenění za autentickou atmosféru Srí Lanky. Ideální místo pro absolutní relaxaci v nádherném p... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Srí Lanka (Cejlon)

Srí Lanka je ostrovním státem v Indickém oceánu u jihovýchodního výběžku Indie, s níž je spojen pásem korálových útesů, nazývaných Adamův most. Dříve byl ostrov známý pod názvem Cejlon. Přírodní krásy tohoto stálezeleného ostrova jsou díky příznivému podnebí velmi rozmanité a Srí Lanka je domovem jedinečných rostlinných i živočišných druhů. Krajina přechází od pobřežních písečných pláží a palmových hájů přes čajovníková a rýžová pole po deštné pralesy. Stejně bohaté je i moře, zejména korálové útesy jsou plné pestrobarevného života. Stejně jako příroda, tak i umělecké a architektonické památky na tomto ostrově své návštěvníky ohromí. Ve městech to jsou stavby pamatující éru kolonialismu. Po celém ostrově jsou rozesety posvátné chrámy, svatyně a poutní místa hinduistických a budhistických náboženství.