Popis

Popis hotelu Mainare Playa Hotel ****

Poloha

Mainare Playa Hotel sa nachádza v letovisku Fuengirola. Je umiestnený len 100 m od pláže Los Boliches. Plne zrekonštruovaný Mainare Playa Hotel sa nachádza len pár minút chôdze od miestnej železničnej stanice (2,6 km), ktorá ponúka pravidelnú dopravu do miest Malaga a Fuengirola. MHD autobusová zastávka je pred hotelom, s napojením na centrum mesta Fuengirola.
Vzdialenosť od letiska AGP cca 22 km.

Ubytovania

Mainare Playa Hotel ponúka 66 dvojlôžkových a jednolôžkových izieb, s rozlohou 39m2, s postrannou terasou, s výhľadom na more. Všetky izby majú kúpeľňu s dvojitým umývadlom a vaňou (okrem jednolôžkových izieb a izieb prispôsobených pre osoby so zníženou mobilitou), sušičom vlasov, individuálnu klimatizáciu / kúrenie, minibar, bezplatné Wi-Fi internetové pripojenie, telefón a trezor (na prenájom). K dispozícii sú izby s rozkladacou pohovkou na spanie pre jedného dospelého alebo dve deti.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, veľké parkovisko, 24 hodinová samoobsluha (predaj - darčeky, suveníry, plážový sortiment a mini nápoje pre mini bar v izbe), požičovňa uterákov pri bazéne, mini bar a trezor sú k dispozícii na prenájom, prístup na Internet, vhodné pre ľudí s problémami s chôdzou, bazén pre dospelých a deti, záhrada s lehátkami a slnečníkmi, animačný program.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia.
Mainare Playa Hotel poskytuje ubytovanie s raňajkami. Hotel má reštauráciu, otvorenú na raňajky a večere (vždy bufetovou formou) a plochy s kuchárskymi show s objednanými jedlami. Bar-Kaviareň je otvorená od 11:00 do polnoci, s bazénovými službami počas poludnia, ponúkajúcimi šaláty, ľahké jedlá a pokrmy rýchleho občerstvenia.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Andalusie

Jihošpanělský region, kde nalezneme půvabné rybářské vesničky, klidná letoviska, dlouhé bílé pláže nebo plážičky ukryté mezi skalami, průzračnou vodu, ale i pobřežní hory. Provincie, která je nejvyprahlejší částí celého Španělska s rozlehlou skalnatou polopouští.

Informace

-   rozloha: 87 268 km2

-   časový posun: 0 hod.

-   měna: Euro

-   úřední jazyk: španělština

-   doba letu do Malagy: cca 3 hod.

-   široká nabídka vodních sportů na pláži

-  rušný noční život v turistických střediscích

-  výhodné možnosti pronájmu auta – cestujte vlastní dopravou

-   velké množství kulturních památek, přírodních krás a zajímavostí, široká nabídka výletů

-   překrásná historická města Cordoba, Granada

-  s palácem Alhambra a zahradami Generalife, Sevilla, Malaga

-  Gibraltar – území se skalním výběžkem patřícím Angličanům

-  marocký přístav Tanger

-  zábavní vodní parky Aqualand v Torremolinos a Parque Aquatico v Mijas

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Andalusie