Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Majestic Colonial Punta Cana *****

Poloha

Na východním pobřeží v oblasti Punta Cana. Mezinárodní letiště je vzdáleno 25 km.

Vybavení

2 bufetové restaurace, 5 `a la carte restaurací (mexická, gurmánská, japonská, steaková, s mořskými plody), 14 barů, snack bar, bazén, bar u bazénu, 2 jacuzzi, konferenční místnosti, nákupní promenáda se suvenýry, butiky, lékárnou a minimarketem, bankomat.

Pokoje

JSSTJ: koupelna/WC (jacuzzi, sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., trezor, kávovar, obývací část, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na bazén.
JSSVJ: viz JSSTJ, přímý nebo částečný výhled na moře
JSCCJ: viz JSSTJ, služby Colonial Club.

Zábava

Denní a večerní animace a zábavný program, denně živá hudba.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Možnost stravování ve všech `a la carte restauracích (24 hodin denně, v restauracích Le Gourmet a Ma+Suri nutná rezervace, restaurace Le Gourmet pouze pro osoby nad 12 let) Alkoholické a nealkoholické nápoje místní a zahraniční výroby (24 hodin denně) Minibar doplňován denně (pivo, voda, nealko, snack) Vstup do sport baru a disco baru v Majestic Elegance (nápoje v ceně) 1× green fee zdarma / pobyt 5 nocí COLONIAL CLUB Část pouze pro dospělé osoby nad 18 let 2 bazény s bali beds 2 bary u bazénu a bar na pláži Soukromá část pláže VIP lounge (WiFi, denní tisk, občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje) Soukromý check-in a check-out `A la carte restaurace Le Gourmet pro snídani a oběd Pokojový servis 24 hodin denně Po příjezdu láhev šampaňského a upgrade minibaru (vodka, whisky cream, rum, whisky) Kávovar Nespresso na pokoji 2× green fee zdarma / pobyt 5 nocí

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness, 4 tenisové kurty, basketbal, běžecký chodník, windsurfing, katamarán, vybavení na šnorchlování, kajaky, úvodní lekce potápění v bazénu. Za poplatek: 18jamkové golfové hřiště Playa Blanca 5 minut jízdy.

Pro děti

Dětský klub (4–14 let), hřiště, klub pro juniory, 3 dětské bazény, skluzavka.

Wellnes

V resortu se nachází spa centrum s 10 masážními místnostmi Za poplatek: masáže, jacuzzi, sauna, pára, terapie, procedury, salon krásy

Pro handicapované

Na vyžádání k dispozici pokoje přizpůsobené pro handicapované klienty.

Internet

Zdarma: WiFi v lobby, ve veřejných prostorách a na pokojích. Za poplatek: internetový koutek.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Doba transferu

30 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Punta Cana

Patří mezi nejvyhledávanější turistická letoviska s několikakilometrovou pláží Bávaro, kterou obklopují palmy a azurově čisté moře. V tomto atraktivním letovisku můžete navštívit delfinárium, mini zoo Manati, věnovat se vodním sportům, šnorchlování a nebo jen odpočívat na pláži.

Dominikánská republika

Dominikánská republika je stát nalézající se na souostroví Velké Antily v Karibském moři. Ostrov objevil v roce 1492 Kryštof Kolumbus a byl tímto ostrovem, stejně jako současní návštěvníci, okouzlen. Přírodní krásy tohoto státu jsou velmi různorodé. Naleznete zde třítisícová horská pásma, národní parky, jezera, jeskyně a především nekonečné písčité pláže u křišťálového moře. Dominikánská republika vám umožní nahlédnout i do své zajímavé historie prostřednictvím velkého množství památek v koloniálním stylu.

Nádherný tropický ostrovní stát Karibiku si vás získá výjimečným exotickým prostředím. Tady se během vaší dovolené zastaví čas. V dominikánské republice na vás čeká velmi přívětivé prostředí, lidé jsou velmi milí a ostrov je celkově romantickým rájem pro zamilované páry. Nezapomenutelná je kombinace krásného pobřeží s exotickým slunečným počasím. Nejvyhledávanější lokality jsou Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. dubna 2018 si turisté musí pro vstup do země po příletu obstarat turistickou kartu. Od 25. dubna 2018 bude poplatek za turistickou kartu již zahrnut v ceně letenky.