Hotel Makarska Sunny Resort Valamar (ex Rivijera)

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska

4/5

Hotel Rivijera Sunny Resort

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska
Popis zajezdu
Hotel Rivijera Sunny Resort
Popis hotelu
Hotel Rivijera Sunny Resort

Velice oblíbený hotel pavilónového typu se nachází cca 50 metrů od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je možno zapůjčení lehátek za poplatek nebo návštěvit plážový bar, najdete zde i sprchy. Do centra městečka lze pohodlně dojít podél pobřeží.
Vybavení hotelu
Hotel je vybaven recepcí, sejfem, směnárnou i TV místností. K dispozici je hotelová kavárna či bar, dále restaurace, která láká na své netradiční pokrmy. V areálu je hřiště na basketbal, volejbal a hřiště pro hru boccia (petang), dále stolní tenis a několik tenisových kurtů. Je zde i dětský klub MARO v českém jazyce, který nabízí animace (sportovní animace, sportovní hry) pro děti ve věku od 4 do 14 let.
Vybavení pokojů
Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s balkonem a třílůžkové pokoje bez balkonu. Rekonstruované pokoje disponují vlastním WC, sprchou, klimatizací, SAT/TV, Wi-Fi zdarma a telefonem. Domácí mazlíčci jsou povoleni (za poplatek). Možnost zapůjčení dětské postýlky (za poplatek).
Stravování
Snídaně a Brunch (7:00-13:00) se podávají formou bufetu. Nealkoholické nápoje jsou zahrnuty v ceně.
Večeře (19:00-21:00) se podávají formou bufetu. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Destinace

Turistickým centrem 60 kilometrové riviéry, která se rozkládá od Brely po Gradac, je historické přístavní město Makarská. Letovisko je rozložené na úpatí nejvyššího vrcholu pohoří Biokovo, který se jmenuje Sveti Jure. Má příjemné podnebí s vysokým počtem hodin slunečního svitu, hojnost vegetace, včetně borových lesů a borový porost u pláží s oblázky a pozvolným vstupem do moře. Podél azurově modrého moře se táhne palmami osázená promenáda. Středisko je bohaté na hotely, soukromé vily, penziony, zábavní, sportovní a kulturní programy, restaurace, kavárny, diskotéky, ..... a také se může pochlubit největším muzeem mušlí na Balkáně.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování, 7x polopenzi, povinnou pobytovou taxu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • fakultativní výlety a služby, komplexní cestovní pojištění, parkování za poplatek, příplatek za jednolůžkový pokoj

Informace o zájezdu

Pořadatel: CK KARAVAN, s.r.o., IČ 41325028.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Rivijera Sunny Resort ***
Lokalita dle pořadatele: Makarská riviéra, Makarska

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Makarska Sunny Resort Valamar (ex Rivijera) **
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 671 926
dnes 8–20 h

Hodnocení

4/ 5 26 recenzí

Korytnačka červenec 2022 Zklamání. Jet sem na dovolenou byl omyl ... celá recenze

Jana září 2021 Hodnocení. Spokojenost s lokalitou, vyžitím, stravováním, personálem.... celá recenze

Markéta červenec 2020 Markéta Hajkova. Mám na toto místo ty nejkrásnější vzpomínky, a ráda bych se tam ještě někdy vrátila. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací