300 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Malama Holiday Village ***

Poloha

V klidné oblasti na okraji letoviska Protaras. Od rušného centra cca 7 km, v okolí několik obchodů, restaurací, taveren a barů.  

Vybavení

Hlavní a několik vedlejších budov v zahradě. Vstupní hala s recepcí, trezor za poplatek, bar, minimarket, restaurace, konferenční místnost. V zahradě bazén, brouzdaliště, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu.   

Pokoje

AP: koupelna (vysoušeč vlasů), WC, ložnice oddělená od obývací části, klimatizace, TV/sat., telefon, kuchyňský kout, lednička, balkon nebo terasa. APSV: viz AP, výhled na moře.  

Zábava

Animační program pro děti i dospělé.  

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.  

Pláž

Hotel u menšího písečného zálivu Kaparis (přístup na pláž po několika schodech), lehátka, slunečníky za poplatek, osušky oproti kauci.   

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00 – 24.00 hod.) Odpolední káva a zákusky

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness, plážový volejbal, pétanque, tenis (vybavení oproti kauci).  Za poplatek: sauna, masáže, jacuzzi, parní lázně, squash, stolní tenis, šipky.  

Pro děti

Brouzdaliště, miniklub (děti 4–12 let), dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětská postýlka zdarma.   

Extra služby

Oficiální třída: ****

Internet

Za poplatek: WiFi v lobby a na pokojích.   

Platební karty

VISA, EC/MC.  

Doba transferu

70 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Protaras

Oblíbené turistické letovisko patřící mezi nejnavštěvovanější místa celého ostrova. Tato oblast je vzdálená cca 10 km od střediska Agia Napa. Centrum Protaras tvoří živé obchodní centrum s nesčetným množstvím obchůdků, restaurací a typických kyperských taveren s vynikající kuchyní. V Protaras se nachází velmi pěkný kostelík Svatého Eliáše a kostel Panny Marie. Mezi nejkrásnější pláže této oblasti patří dlouhá písečná pláž Fig Tree Bay s bohatou nabídkou vodních sportů. Samotné pobřeží v okolí letoviska je velmi členité, tvoří jej rozmanité útesy, mořské jeskyně a romantické malé pláže. Především rodiny s dětmi ocení návštěvu mořského akvária.

Vzdálenost od letiště cca 60 km.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Hotely Protaras